Zachwyć się Osadą u podnóża Tatr

Projekt Osady skradnie serce niejednego miłośnika przyrody i niebanalnych rozwiązań architektonicznych. Zastosowane w nim duże przeszklenia otwierają wnętrze budynków na niesamowitą panoramę Tatr Zachodnich. Wnętrza są jasne i przestronne, a duże okna pozwalają na doświetlenie pomieszczeń i podkreślenie piękna krajobrazu. To synonim elegancji i prestiżu utrzymany w nurcie nowoczesnego budownictwa.

Projekt zakłada powstanie dwudziestu trzech domów mieszkalnych jednorodzinnych o powierzchniach ok. 90 m2 wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną oraz jednego budynku usługowo – mieszkalnego przeznaczonego na strefę Wellness i bawialnię dla dzieci. Na terenie inwestycji przewidziano czterdzieści miejsc parkingowych dla samochodów osobowych. W północno – wschodnim narożniku działki zlokalizowano duży plac zabaw.

Postęp prac na terenie inwestycji

Wszystkie z 23 domów osiągnęły już stan surowy. Na trzech ostatnich budynkach tworzona jest pokrywa dachowa. Sześć budynków zostało wykończonych wewnątrz, a na ich zewnętrznych ścianach kładziona jest elewacja. Pozostałe budynki, niejako falami są uzbrajane w instalacje, stolarkę okienną i drzwi zewnętrzne. Wykonanie posadzek i tynków w tych budynkach zostało wstrzymane do momentu ustąpienia niskich temperatur. Na zewnątrz rozpoczęło się rozciąganie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.

Aktualnie, stopień realizacji prac szacuje się na 45%, a ich zakończenie przewidziane jest na III Q 2024 r.


Dlaczego inwestycje w Kościelisku tak bardzo zyskały na popularności?

  1. Atmosfera spokoju i relaksu: Kościelisko, będące mniejszym sąsiedztwem Zakopanego, często kojarzy się z spokojem i ciszą. Mieszkanie w takim miejscu może być doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają ucieczki od zgiełku miejskiego.
  2. Bliskość natury i szlaków turystycznych: Lokalizacja w pobliżu Giewontu może być idealna dla miłośników turystyki górskiej. Dostęp do szlaków turystycznych i tras trekkingowych umożliwia aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.
  3. Wellness i relaks: Posiadanie dostępu do udogodnień wellness, takich jak chociażby sauny czy jacuzzi może znacznie podnieść komfort życia. To doskonały sposób na relaks i dbanie o zdrowie bez konieczności korzystania z zewnętrznych obiektów.
  4. Inwestycja z potencjałem wzrostu wartości: Nieruchomości z widokiem na Giewont w atrakcyjnych lokalizacjach mogą mieć potencjał wzrostu wartości, co sprawia, że inwestycja ta może być również korzystna z perspektywy finansowej.
  5. Bliskość Zakopanego: Kościelisko znajduje się w niewielkiej odległości od Zakopanego, co oznacza łatwy dostęp do różnorodnych atrakcji, sklepów, restauracji i kulturalnych wydarzeń.
  6. Prestiż i ekskluzywność: Posiadanie apartamentu w takiej lokalizacji może być postrzegane jako prestiżowe i ekskluzywne, co dla niektórych osób może być istotne.
  7. Potencjał wynajmu turystycznego: Jeśli nie planujesz zamieszkiwać apartamentu przez cały rok, istnieje możliwość wynajmu go turystom. Lokalizacja w atrakcyjnym miejscu może przyciągnąć wielu chętnych na krótkie wakacyjne pobyty.

 

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą unikatową ofertą apartamentów w osadzie domów w Kościelisku. Spełnij swoje marzenie o posiadaniu nieruchomości z majestatycznym widokiem na Tatry!