Park Żywiołów: tutaj aktywności na świeżym powietrzu nabiera nowego znaczenia

Ponad hektarowy park to niezwykle starannie zaprojektowany teren wspólny, w którym każdy detal został przemyślany z najwyższą dbałością. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie urok natury z przestrzenią, która jest dostępna dla całych rodzin. Jego głównym celem jest stworzenie miejsca, gdzie ludzie mogą się spotykać, odpoczywać i bawić.

Park Żywiołów podzielony zostanie na dwie strefy: strefę dla dzieci oraz strefę dla dorosłych i młodzieży, w których dominują żywioły i inspirowane nimi atrakcje. W obszarze Parku znajdą się:

  • Żywioł powietrza – sportowo-linowa przestrzeń
  • Żywioł wody – przestrzeń wodno-błotna
  • Żywioł ziemi – przestrzeń wierzbinowo-drewniana
  • Żywioł ognia – przestrzeń ciepła i światła
  • Żywioł eteru – przestrzeń relaksu zmysłów
  • Centrum żywiołów – przestrzeń integracyjna dla dzieci

Duża przestrzeń rekreacyjna przy inwestycji stanowi atrakcyjne miejsce do relaksu, spacerów, pikników i innych form rekreacji. Poprawia to ogólną jakość życia mieszkańców, dodając element natury i zieleni do ich otoczenia. Park Żywiołów ma zachęcać do wszelakiej aktywności fizycznej, takiej jak bieganie, jazda na rowerze, siatkówka czy spacery. To sprzyja zdrowiu mieszkańców, promując aktywny tryb życia. Niezwykle ważnym aspektem przy projektowaniu parku był również jego walor socjalizacji – parki sprzyjają budowaniu społeczności. Mieszkańcy mają okazję do spotykania się, organizowania wspólnych wydarzeń czy uczestnictwa w różnych aktywnościach społecznych, co tworzy silniejsze więzi. Tutaj każdy będzie czuł się dobrze i chciał jak najszybciej powrócić!


Park Żywiołów zdecydowanie wyróżni inwestycję na tle konkurencyjnych obiektów
. Duże tereny rekreacyjne dodają estetyki otoczeniu. Przyciągają uwagę swoim pięknem, co może wpływać pozytywnie na wrażenia mieszkańców i odwiedzających. Obecność dużego parku może zwiększyć atrakcyjność inwestycji deweloperskiej, co wpływa na wzrost wartości nieruchomości w okolicy. Ludzie chętniej inwestują w miejsca, gdzie mają dostęp do przyjaznej przestrzeni zielonej.

 

Port Ostróda: Twój drugi dom na Mazurach

  • Pierwszy etap inwestycji Port Ostróda zakłada powstanie kameralnego, 4-kondygnacyjnego budynku mieszczącego 62 apartamentów o powierzchniach od 31 do 101 m2.
  • Dzięki budowie przystani, projekt zyska nowe funkcjonalności i niezwykle wzbogaci obiekt o tak bardzo pożądane na Mazurach miejsca do cumowania jachtów przy inwestycji.
  • Do każdego apartamentu przynależy taras lub balkon. Istnieje możliwość wyłącznego korzystania zprywatnego miejsca cumowniczego oraz nabycia miejsca parkingowego.
  • Bardzo dużym atutem inwestycji jest jej doskonałe skomunikowanie z resztą Polski. Przykładowo, już w 2:21 dojedziemy pociągiem do Ostródy z Warszawy, zaledwie w 1:41 z Gdańska, a tylko 3h zajmie nam podróż z Poznania.

 

Zakończenie realizacji prac budowlanych w ramach pierwszego etapu inwestycji planowane jest na IV kw. 2024 r.

Strategicznym partnerem sprzedaży inwestycji Port Ostróda  jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.