Aktualności z terenu budowy

Na terenie inwestycji dobiega końca budowa parteru apartamentowca. Wszystkie ściany zostały wymurowane, wszystkie stropy nad parterem wylane, a ostatnie prace związane z laniem betonu na klatkach schodowych i balkonach są w toku. Prace związane z zamknięciem piętra I zostały zaplanowane do końca stycznia 2024 r.

W II połowie grudnia br. zaplanowano natomiast montaż stolarki okiennej, a od początku stycznia rozpocznie się montaż więźby dachowej. Stan surowy otwarty z zaawansowanym montażem stolarki zostanie prawdopodobnie osiągnięty w lutym, a osiągnięcie stanu surowego zamkniętego prawdopodobnie możliwe będzie do końca kwietnia 2024 r.

Projekt Yacht Apartment to kameralny, 2-kondygnacyjnyjny budynek, powstający w sąsiedztwie jeziora Dargin oraz otoczeniu lasów i łąk. W skład budynku wchodzi 38 apartamentów o metrażach od 39 m2 do 73 m2. Do mieszkań znajdujących się na parterze budynku przynależą ogródki (nawet do 100 m2!), a do lokali na piętrze balkony lub loggie. Dodatkowo, inwestycja zostanie wzbogacona o strefę wellness: zewnętrzne jacuzzi, sauny oraz basen. Przy akwenie wodnym znajdującym się na terenie inwestycji powstanie prywatna plaża, która z pewnością umili wypoczynek wszystkim gościom. Dodatkowo, ważnym elementem inwestycji będzie również pomost do cumowania jachtów, który planowo powstanie nad j. Dargin.

Mazury – ucieczka od zgiełku miasta

Na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc do zakupu apartamentów, a decyzję o zakupie Klienci często motywują kilkoma korzyściami:

  • Piękne otoczenie: Mazury są znane z malowniczych krajobrazów, jezior i lasów. Kupując apartament na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, zyskujesz dostęp do tego urokliwego otoczenia, co może być szczególnie atrakcyjne dla osób ceniących spokój i kontakt z naturą.
  • Rekreacja i sporty wodne: Mazury to raj dla miłośników sportów wodnych. Kupując apartament nad jeziorem, masz możliwość korzystania z różnorodnych atrakcji, takich jak żeglarstwo, kajakarstwo, wędkarstwo czy pływanie. Niektóre z mazurskich inwestycji posiadają również zaplecze techniczne jak przystanie czy mariny jachtowe umożliwiające rozwijanie pasji.
  • Spokojne życie wiejskie: Dla wielu osób mieszkanie na Mazurach oznacza ucieczkę od zgiełku miejskiego życia. Jeśli cenisz sobie spokojne otoczenie, możliwość odpoczynku z dala od miejskiego hałasu, to Szlak Wielkich Jezior Mazurskich może być dla Ciebie idealnym miejscem.
  • Inwestycja na przyszłość: Ze względu na popularność Mazur jako regionu turystycznego, zakup nieruchomości na tym obszarze może być również inwestycją na przyszłość. Rozwijająca się infrastruktura, nowe atrakcje turystyczne i rosnące zainteresowanie regionem mogą wpłynąć na wzrost wartości nieruchomości. Mazury przyciągają turystów z całego kraju i zagranicy. Wartość nieruchomości na tym obszarze może z czasem wzrosnąć z powodu rosnącego zainteresowania turystów, co może przyczynić się do atrakcyjności inwestycji.

Jeśli marzysz o tym, by każdy dzień był pełen relaksu, wodnych przygód i pięknych zachodów słońca, Yacht Apartment jest miejscem, które spełni Twoje oczekiwania. Zainwestuj w swoje marzenie i odkryj magię życia nad jeziorem.