Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Apartamenty w Szklarskiej Porębie – najwyższa jakość strefy Wellness i atrakcyjne lokalizacje

Kategorie: AktualnościGóryData publikacji: 01.02.2023

Szklarska Poręba – przepięknie położona miejscowość pomiędzy Karkonoszami a Górami Izerskimi, nieopodal granicy z Republiką Czeską daje niezliczone możliwości wypoczynkowe jak i inwestycyjne. W ciągu ostatnich kilku lat infrastruktura w regionie przeżywa prawdziwy boom budowlany co nie umyka uwadze deweloperów, osób poszukujących nieruchomości pod wynajem jak i samych turystów.

Rozwój infrastruktury w regionie przyciąga turystów i amatorów sportów

Położenie Szklarskiej Poręby w Karkonoszach sprawia, że jest to popularne miejsce wypoczynku zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. W sezonie letnim turyści chętnie wyjeżdżają na piesze wędrówki i wspinaczki, a w sezonie zimowym na narciarskie wyjazdy.

Miasto jest dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem sportów zimowych. Kilka lat temu rozbudowie uległa SkiArena Szrenica. Te najwyżej w Karkonoszach położone nartostrady, pozwalają na uprawianie narciarstwa zjazdowego od początku grudnia, aż do końca kwietnia. To jedyne takie miejsce w polskiej części Sudetów. Przebudowa strzelnicy biatlonowej oraz powstanie „zimowego stadionu” w regionie umożliwi natomiast organizacje imprez rangi Pucharu Świata.

Inwestycje w apartamenty

Inwestycja w nieruchomości w Szklarskiej Porębie to doskonały sposób na uzyskanie stabilnego przychodu poprzez wynajem krótkoterminowy. Tym bardziej, że region staje się coraz bardziej popularny, a obłożenie apartamentów pod wynajem osiąga ponad 70% w skali roku.

Warto również zauważyć, że nieruchomości inwestycyjne w Szklarskiej Porębie są coraz bardziej pożądane, a ceny lokali w tej okolicy stale rosną. Zakup nieruchomości w Szklarskiej Porębie jest również dobrym sposobem na osiągnięcie zysku poprzez sprzedaż nieruchomości w przyszłości.

W ofercie Marshall RE można znaleźć wyjątkowe projekty w Szklarskiej Porębie: Złoty Horyzont i Belle View.

Złoty Horyzont – nowoczesne apartamenty z widokiem na góry

Złoty Horyzont to luksusowa inwestycja w Szklarskiej Porębie, położona przy ul. Górnej, na niezwykle widokowej działce. Ten prestiżowy projekt oferuje swoim mieszkańcom piękne widoki na góry, wysokiej klasy apartamenty i udogodnienia, a także wiele opcji rekreacji i relaksu.

II etap inwestycji składa się z 94 apartamentów o powierzchni od 21 m2 do 43 m2, które charakteryzują się eleganckim i nowoczesnym wnętrzem. Do każdego z lokali przynależy balkon.

Wszystkie apartamenty będą wykończone z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Apartamenty będą stylowe i eleganckie, nawiązujący do natury. Przy wykończeniu będzie wykorzystywane drewno, kamienie i kolory ziemi.

Oświetlenie będzie ciepłe i przytulne, a dodatki będą inspirowane krajobrazami górskimi.

Celem jest stworzenie wyjątkowej atmosfery, która będzie się idealnie komponować z

pięknem otaczającej przyrody.

Właściciele będą mogli skorzystać z:

 • spa,
 • jacuzzi i basenu,
 • sauny,
 • groty solnej,
 • restauracji,
 • tarasu widokowego,
 • narciarni oraz rowerowni.

Inwestycja jest doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta, co umożliwia łatwy dostęp do wszystkich udogodnień i atrakcji. Dzięki swojej lokalizacji i jakości, Złoty Horyzont jest idealnym miejscem dla tych, którzy szukają eleganckiego i spokojnego miejsca do życia lub inwestycji.

Belle View łączy w sobie styl i wygodę

Belle View przy ul. Słonecznej 1 składa się z 117 eleganckich apartamentów o powierzchni od 23 m2 do 90 m2, które łączą w sobie styl i wygodę. Lokale posiadają widok na panoramę górską Karkonoszy.

Belle View oferuje swoim mieszkańcom wiele udogodnień:

 • strefa SPA,
 • sauna,
 • jacuzzi,
 • playroom dla najmłodszych,
 • rowerownię/ narciarnię.

Inwestycja Belle View jest doskonałą opcją dla osób, które chcą mieć blisko do wszystkich atrakcji turystycznych i rozrywkowych, jakie oferuje Szklarska Poręba.

Projekt jest idealny dla osób, które szukają nie tylko wygodnego i luksusowego apartamentu, ale także chcą mieć pewność, że ich inwestycja będzie przynosić wysokie przychody w przyszłości.

Belle View są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć swój własny azyl w pięknej, górskiej scenerii.

Postępy prac budowlanych

Obecnie w obu inwestycjach odnotowujemy realizację prac na poziomie 50% zaawansowania budowy. Do 31 marca 2023 r. planowane jest osiągnięcie stanu surowego otwartego, czyli kolejnych 15% zaawansowania budowy.

Jeśli szukasz atrakcyjnej inwestycji i chcesz skorzystać z możliwości oferowanych przez Szklarską Porębę, nie wahaj się skontaktować z nami. Pomożemy Ci wybrać najlepsze możliwości inwestycyjne i zapewnimy pełne wsparcie w procesie zakupu nieruchomości.

Poprzedni artykuł

Pratum Mikołajki – Aktualności z placu budowy

Następny artykuł

Cyrhla Villas – przyjazna rodzinom inwestycja w sercu Tatr

Zobacz również