Cyrhla Villas składa się z 12 w pełni wyposażonych apartamentów o powierzchni 110 m2. Każdy z nich posiada 40-metrowy, widokowy taras z własną gorącą banią, zapewniającą relaksujące chwile po intensywnym dniu spędzonym na łonie natury.

Doskonałe wykończenie i kompleksowe wyposażenie dla wymagających klientów

Apartamenty w Cyrhla Villas oferowane są w pełni wykończone i wyposażone. To oznacza, że przyszli nabywcy nie muszą martwić się o organizację prac remontowych czy poszukiwanie mebli i sprzętów AGD – wszystko już zawarte w cenie.

Właściciele otrzymają możliwość wyboru jednego z trzech stylów wykończenia wnętrz: Premium Górski, Pastele Premium i Kolory Ziemi. Każdy z tych projektów wnętrz został starannie zaprojektowany, aby stworzyć przytulne i eleganckie mieszkanie w górskim stylu.

Wykończenie apartamentów w Cyrhla Villas będzie wysokiej jakości i z dbałością o szczegóły. Lokale będą eleganckie, stylowe i funkcjonalne, łącząc nowoczesne elementy z tradycyjnymi góralskimi akcentami.

Nie tylko estetyka wnętrz jest priorytetem w Cyrhla Villas. Apartamenty są wyposażone w nowoczesny sprzęt AGD i RTV, który umożliwia wygodny i komfortowy pobyt. Oferowane urządzenia są najwyższej jakości, co gwarantuje nie tylko ich niezawodność, ale także długotrwałe zadowolenie z ich użytkowania.

 

Wszystko, czego potrzebujesz do relaksu w zasięgu ręki

Jednym z największych atutów Cyrhla Villas jest lokalizacja. Osada zapewnia dogodne połączenia komunikacyjne, umożliwiające poruszanie się bez konieczności korzystania z samochodu. Dodatkowo, bliskość stacji narciarskich i term przyciąga uwagę miłośników aktywnego wypoczynku i relaksu w górach.

W pobliżu znajdują się:

  • 3 wyciągi narciarskie: Nosal, Harenda, Ufo
  • Wielka Krokiew
  • Termy w Bukowinie
  • Tatrzański Park Narodowy

 

Wyjątkowy projekt dla rodzin – mnóstwo rozrywek dla dzieci i dorosłych w jednym miejscu

Projekt Cyrhla Villas w Zakopanem został stworzony z myślą o rodzinach z dziećmi, oferując im przestronne apartamenty i wiele udogodnień. W ramach osady znajduje się plac zabaw, na którym dzieci będą mogły spędzić aktywnie czas, a także specjalna górka, która będzie świetnym miejscem do zjeżdżania na sankach zimą.

Dla najmłodszych członków rodziny przygotowano domki na drzewach z trampolinami, huśtawki do bujania oraz szałas nad potokiem, tworząc wyjątkowe miejsca do zabawy i relaksu wśród przyrody.

Dodatkowo, Cyrhla Villas oferuje edukacyjną szopę ogrodową, która pozwoli dzieciom na poznanie tajemnic przyrody i naukę poprzez zabawę. To idealne miejsce, aby rozwijać ciekawość i pasję do otaczającego świata.

Osada jest również doskonale przygotowana dla rodzin z małymi dziećmi. Na wyposażeniu Cyrhla Villas znajdą się podgrzewacze do butelek, łóżeczka, przewijaki, krzesełka, sanki, nosidełka górskie dla dzieci i wiele innych, aby zapewnić wygodę i komfort zarówno najmłodszym, jak i ich rodzicom.

 

Nie można się tutaj nudzić! Cyrhla Villas to nie tylko doskonała inwestycja, ale także gwarancja niezapomnianych wakacji w sercu Tatr. Jeśli marzysz o luksusowym apartamencie z widokiem na góry i dostępem do wielu udogodnień, Cyrhla Villas jest miejscem, które spełni Twoje oczekiwania.