Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Zamkowa Park – Inwestycja marzeń w północnej części Mazur!

Kategorie: AktualnościWarmia i MazuryData publikacji: 01.06.2023

Zamkowa Park w Węgorzewie to miejsce, gdzie doskonałość nowoczesnej architektury łączy się z urokiem malowniczego otoczenia. Ta wyjątkowa inwestycja wyróżnia się nie tylko swoim wysokim standardem, ale także licznymi udogodnieniami dla mieszkańców, które sprawiają, że każdy apartament staje się wymarzonym miejscem do zamieszkania i wypoczynku.

Elegancja i komfort na każdym metrze kwadratowym

Zamkowa Park składa się z trzech kameralnych apartamentowców, w których zaplanowano mieszkania o szerokim przekroju metraży i różnych układach. Dostępne są apartamenty 2-, 3- oraz 4- pokojowe o powierzchni od 63 m2 do 102 m2.

Każdy z apartamentów posiada swoje indywidualne miejsce w garażu podziemnym oraz komórkę lokatorską. Co więcej, z okien każdego mieszkania rozpościera się widok na zabytkowy zamek lub urokliwy zielony skwer.

Każdy apartament posiada balkon lub przestronny taras, na którym można cieszyć się świeżym powietrzem i pięknymi widokami. Budynki zostały wyposażone w windy oraz miejsca parkingowe, a na terenie inwestycji powstanie plac zabaw dla najmłodszych.

Prosta i elegancka bryła budynków w połączeniu z panoramicznymi oknami zapewniają odpowiednie nasłonecznienie wnętrz, a przemyślany rozkład apartamentów sprawia, że są one nie tylko estetyczne, ale również bardzo funkcjonalne.

Raj dla żeglarzy i miłośników aktywnego wypoczynku

Zamkowa Park usytuowany jest w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji Węgorzewa. To miasto położone na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, które swoim malowniczym położeniem wśród lasów, nad rzeką Węgorapą i w pobliżu j. Mamry, przyciąga licznych miłośników żeglarstwa.

Węgorzewo słynie z Kanału Węgorzewskiego, najprostszego wodnego szlaku prowadzącego z miasta do jeziora Mamry. Wypływające na rejsy jachty, łodzie i statki tworzą niepowtarzalny krajobraz tego miejsca. W zasięgu wzroku znajduje się również zabytkowy zamek krzyżacki, a liczne restauracje z lokalnymi specjałami kuszą smakoszy z całego regionu.

Inwestycja Zamkowa Park jest dogodnie usytuowana, blisko ważnych punktów miasta:

  • Port Keja – 350 m
  • Park – 260 m
  • Centrum miasta – 200 m
  • Zamek krzyżacki – 150 m
  • Restauracja – 350 m

Zamkowa Park –  niezawodność, jakość i terminowość realizacji

Budowa I etapu inwestycji, w ramach którego powstał budynek A została zakończona a wszystkie apartamenty znalazły swoich właścicieli. Prace przebiegały zgodnie z planem, co pozwoliło właścicielom lokali zamieszkać w swoich wymarzonych mieszkaniach na czas.

Budynek B również został zakończony. Obecnie trwają odbiory lokali. Jeśli marzysz o zamieszkaniu w tym wyjątkowym miejscu, nadal masz szansę! W sprzedaży pozostało kilka apartamentów o powierzchni od 63 do 80 m2.

Budowa budynku C jest w toku. Prace postępują zgodnie z harmonogramem, a już teraz można podziwiać elegancką elewację budynku. Obecnie trwa wykończenie części wspólnych, takich jak klatki schodowe. Realizowane są również prace związane  z zagospodarowaniem terenu. Planowane zakończenie budowy przewidziane jest na III kwartał 2023 roku. Na swoich właściciele czekają lokale o powierzchni od 63 m2 do 102 m2.

Twój wymarzony apartament czeka na Ciebie!

Zamkowa Park to inwestycja, która spełnia najwyższe wymagania. Przestronne apartamenty, doskonała lokalizacja pod kątem wypoczynku i inwestycji to tylko niektóre z powodów, dla których warto rozważyć zakup nieruchomości w Zamkowa Park.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zainwestuj w swój komfort i wygodę, ciesząc się jednocześnie urokami Mazur.

Poprzedni artykuł

Cyrhla Villas: Doskonale zaplanowany projekt apartamentów w Zakopanem

Następny artykuł

Złoty Horyzont i Belle View: odkryj potencjał Szklarskiej Poręby

Zobacz również