Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Cyrhla Villas – nowoczesna osada z góralską duszą – zdjęcia z inwestycji

Kategorie: AktualnościGóryData publikacji: 19.05.2022

Cyrhla Villas to niezwykle malowniczo położona osada domów powstająca w najwyższych partiach Zakopanego. Komfortowo wyposażone lokale w klimatycznym, góralskim stylu, bogata oferta atrakcji na terenie obiektu a także profesjonalny operator sprawią, że wypoczywający w Cyrhli goście znajdą tutaj wszystko, czego będą potrzebować.

Osadę Cyrhla Villas stworzy 12 apartamentów ulokowanych w 6 domach tworzonych z naturalnego drewna tzw. „płazów”. Struktura nada wyjątkowy, podhalański charakter całej inwestycji. Każdy z lokali o powierzchni 110 m2 posiadać będzie ponad 40-metrowywidokowy taras z własną gorącą banią. Dodatkowo, każdy z Klientów odbierze lokal w pełni wykończony i wyposażony – z dbałością o najdrobniejsze detale jak np. sztućce czy podgrzewacz do butów. Tak zaprojektowane powierzchnie z pewnością podniosą komfort dłuższych, rodzinnych pobytów i zostaną docenione przez przyszłych gości.

 

Nazwa projektu pochodzi od nazwy dzielnicy Zakopanego, w którym powstaje. Jest to najwyżej położony obszar na terenie miasta, który charakteryzuje się czystym, pozbawionym smogu powietrzemGórski strumyk graniczący z działką, a także sosnowy gaj były inspiracją dla finalnej koncepcji projektu. W projekcie bowiem, istotną rolę odegrają części rekreacyjne znajdujące się na świeżym powietrzu przeznaczone do użytku dorosłych jak i dzieci. Zaplanowano powstanie m.in: placu zabaw, kalisteniki czy wiat piknikowych.

 

O komfort przyszłych gości zadba dedykowany operator odpowiedzialny za przygotowanie apartamentu do najmu dbając tym samym o czystość, utrzymanie prawidłowego stanu technicznego jak i samą obsługę gości. Odwiedzający osadę, będą mogli poznać najwyższe standardy wypoczynku i usług concierge. Przed pobytem, otrzymają możliwość skorzystania z usługi dostarczenia zakupów do apartamentu czy przygotowania do użytku gorącej bani.

Prace budowlane ruszyły na dobre!
Prace budowlane w inwestycji Cyrhla Villas rozpoczęły się w marcu 2022 roku. Najbardziej zaawansowany poziom ich realizacji można dostrzec w przypadku budynków nr. 6 i 3 – końca dobiega budowa ścian zewnętrznych pierwszej kondygnacji naziemnej. W budynkach o numerach 2 oraz 4  został ukończony poziom 0 wraz ze stropem na tej samej kondygnacji. W przypadku budynków 1 i 5, aktualnie realizowane są wykupy pod fundamenty. Poziom 0 zostanie osiągnięty do 15.06.22 roku.

Wyłącznym partnerem sprzedaży inwestycji Cyrhla Villas jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Złoty Horyzont i Belle View – Bezobsługowe projekty apartamentowe w Szklarskiej Porębie

Następny artykuł

Wyspa Sobieszewska – fotorelacja z budowy Baltic Line oraz Baltic Porto

Zobacz również