Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Złoty Horyzont i Belle View – Bezobsługowe projekty apartamentowe w Szklarskiej Porębie

Kategorie: AktualnościGóryData publikacji: 14.05.2022

Szklarska Poręba to miasteczko kojarzone z unikatowymi krajobrazami, malowniczo położonymi szlakami, a wśród inwestorów również z jednym z najdłuższych sezonów turystycznych w ciągu roku. Niedawno, oferta Marshall Real Estate wzbogaciła się o dwie nowe inwestycje w tym regionie.

Poza urokliwym otoczeniem, Klientów z pewnością zachwyci wysoki standard powstających inwestycji oraz ich bezobsługowość.

Złoty Horyzont II – hotelowy standard apartamentów

Złoty Horyzont II to kontynuacja już rozpoczętego projektu przy ul. Górnej w Szklarskiej Porębie. Powstający na wniesieniu obiekt, zachwyca widokami na szeroką panoramę gór, którą będzie można podziwiać nie tylko z okien apartamentów, ale także z ogólnodostępnego tarasu znajdującego się na dachu budynku. Projekt Złoty Horyzont przywodzi na myśl obiekty hotelowe. Wskazują na to metraże zaprojektowanych lokali: od 20 m2 do 42 m2, a także bogate udogodnienia. Na terenie inwestycji zaplanowano m.in.: restaurację z lobby barem, SPA, grotę solną, strefę saun, basen zewnętrzny i wewnętrzny czy siłownię.

Każdy z apartamentów zostanie również wykończony i wyposażony w wysokim, 4-gwiazdkowym standardzie, tak by po odbiorze, Klient mógł od razu korzystać z uroków inwestycji. To co z pewnością odróżni obiekt od inwestycji hotelowych to możliwość wyboru modelu użytkowania własnego apartamentu. Nie spotkamy tutaj narzuconych umów z operatorem czy ograniczonych pobytów właścicielskich. W tej kwestii, to Klient podejmuje decyzję o tym, czy jego lokal ma posłużyć jako drugi dom, czy też generować przychody z najmu krótkoterminowego.

Budowy apartamentowców są na pierwszym etapie realizacji. Aktualnie trwają prace związane z przygotowaniem gruntów. Ukończone prac planowane jest na III/IV Q 2023 roku.

Belle View – inwestycja na własnych zasadach

Drugą z powstających inwestycji jest apartamentowiec Belle View. To projekt oferujący nabywcom pełną swobodę w wyborze sposobu użytkowania. Bez narzuconych długoletnich umów najmu czy ograniczeń dotyczących pobytu. Nazwa inwestycji określa wyjątkowe widoki rozciągające się  z terenu działki. Z wyższych partii z pewnością można dotrzeć górę Szrenicę, od której działka jest oddalona o ok. 750 m. W pobliżu pozostają również inne atrakcje turystyczne regionu: Stacja Narciarska Pietkiewiczówka czy Karkonoski Park Narodowy. Od głównego deptaka miasta dzieli ją ok. 10 min drogi pieszo.

Belle View zaprojektowano 117 apartamentów o powierzchni od 24 m2 do 93 m2. Każdy z nich może zostać wykończony i wyposażony – gotowy do zamieszkania czy najmu. Nieruchomość to jednak nie tylko apartamenty. W budynku głównym znajdą się również: reprezentacyjne lobby, część SPA w której skład wchodzą sauny suche, jacuzzi i przebieralnienarciarnia oraz rowerownia, która w okresie letnim wykorzystywana będzie do możliwości pozostawienia wózków dziecięcych oraz bawialnia dla najmłodszych.

Dla inwestorów zainteresowanych zakupem nieruchomości w celach inwestycyjnych, przygotowano profesjonalną ofertę zarządzania apartamentem.

Partnerem sprzedaży inwestycji Belle View i Złoty Horyzont jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Florina – projekt apartamentów w Łebie – relacja z placu budowy

Następny artykuł

Cyrhla Villas – nowoczesna osada z góralską duszą – zdjęcia z inwestycji

Zobacz również