Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Florina – projekt apartamentów w Łebie – relacja z placu budowy

Kategorie: AktualnościMorzeData publikacji: 05.05.2022

Florina to najnowsza propozycja nadmorskich nieruchomości apartamentowych w ofercie Marshall Real Estate. Projekt łączy potrzebę posiadania własnego lokum w miejscowości atrakcyjnej turystycznie z możliwością uzyskania przychodu zapewniającego pokrycie kosztów utrzymania nieruchomości przez cały rok.

Inwestycja Florina powstaje we wschodniej części Łeby, przy ul. Nadmorskiej 22. Teren projektu jest oddalony o ok. 1 km od centrum nadmorskiego kurortu, który w sezonie letnim szczególnie tętni życiem. Odległość ta zapewnia jednocześnie łatwy dostęp do atrakcji miasta czy klimatycznych restauracji, a także możliwość wytchnienie z dala od zgiełku i tłumów turystów.

Będąc mieszkańcem kompleksu poczujemy bliskość natury – zagwarantuje to otoczenie Słowińskiego Parku Narodowego, sąsiedztwo Jeziora Sarbsko oraz odległość zaledwie 350 m od jednej z najpiękniejszych polskich plaż. Każdy, kto choć raz odwiedzi Florinę, z pewnością będzie chciał tutaj wrócić by ponownie poczuć jej wyjątkowy klimat.

Kompleks Florina niemal chowa się za gęstym, sosnowym lasem, a kameralna zabudowa (dwu- i trzy-piętrowa) wpisuje się w naturalne środowisko. Projekt obejmuje cztery budynki z windami, w których łącznie znajdować się będzie 129 apartamentów o powierzchni od 24 m2 do 68 m2 z przestronnymi balkonami i tarasami. Każdy z lokali będzie posiadał prywatne zewnętrzne miejsce parkingowe. Co istotne, w trosce o komfort właścicieli i gości, apartamenty będą oddawane wykończone pod klucz gotowe do zamieszkania czy najmu.

Projekt powstanie w II etapach. Pierwszy z nich (aktualnie realizowany), zakłada budowę trzech budynków o ekspozycji południowo-północnej (A, B i C).  Najbardziej zaawansowane prace budowlane można zaobserwować w przypadku budynków A i B. Stopień ich realizacji szacuje się na ok. 45 %. Budynki osiągnęły już wysokość ostatniej, IV kondygnacji.

W tym etapie, poza widocznymi ścianami na poziomie +3 powstanie również strop na tej samej kondygnacji. W przypadku budynku C, ukończono budowę stropu I kondygnacji, a stopień realizacji określa się na ok. 20 %. Przewiduje się, że już latem 2023 roku pierwsi właściciele będą mogli cieszyć się urokami Floriny i wypoczywać we własnych apartamentach.

Strategicznym partnerem sprzedaży inwestycji Florina jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Najciekawsze miejsca w Łebie, które warto odwiedzić nadchodzącego lata

Następny artykuł

Złoty Horyzont i Belle View – Bezobsługowe projekty apartamentowe w Szklarskiej Porębie

Zobacz również