Port Ostróda to coś więcej niż apartamenty

PRZYSTAŃ DO CUMOWANIA JACHTÓW

Kluczowym aspektem naszej inwestycji jest zapewnienie wygodnych i dostępnych miejsc do cumowania łodzi bezpośrednio przy apartamentach. Nasz projekt zakłada stworzenie pomostów, które pomieszczą około 30 jachtów, zapewniając naszym mieszkańcom wyłączne korzystanie z tych miejsc cumowniczych.

Te specjalnie zaprojektowane pomosty będą nie tylko praktycznym rozwiązaniem dla miłośników żeglarstwa, ale także integralną częścią naszego kompleksu apartamentowego. Dzięki temu rozwiązaniu, nasi mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do swoich łodzi, co umożliwi im szybkie wypłynięcie na wodę w celu relaksu, rekreacji czy nawet spontanicznych wypadów na łonie natury. To także doskonała okazja dla pasjonatów żeglarstwa, aby podzielić się swoimi doświadczeniami i wspólnie cieszyć się urokami aktywności wodnych.

PONAD HEKTAROWY OBSZAR ZIELONY

Na terenie obiektu gości spotka obfitość zieleni, imponujący ponad hektarowy obszar “Parku Żywiołów” będący integralną częścią projektu. To niezwykłe miejsce harmonijnie łączy urok natury z przestrzenią przyjazną dla całych rodzin. Jego głównym celem jest stworzenie miejsca, gdzie ludzie mogą się spotykać, relaksować i bawić. Park Żywiołów zostanie podzielony na dwie strefy: obszar dla dzieci oraz obszar dla dorosłych i młodzieży, z atrakcjami zainspirowanymi żywiołami.

Coraz bliżej ukończenia projektu

Prace budowlane w Porcie Ostróda do końca maja br. osiągną poziom 65% realizacji całości inwestycji. W trwającym właśnie etapie:

  • zakończono montaż stolarki okiennej,
  • zakończono prace związane z budową ścianek działowych w lokalach mieszkalnych,
  • zakończono instalację kanalizacji sanitarnej,
  • zakończono instalację wody zimnej i ciepłej,
  • rozpoczęto  realizację przyłączeń ciepłowniczych,
  • rozpoczęto instalację ogrzewania podłogowego (do poziomu parteru) oraz kładzenie warstwy posadzki,
  • trwa nakładanie warstwy tynku na ścianach wewnątrz  budynku
  • trwają pracę na zewnętrzne na budynku,
  • rozpoczęły się prace na uporządkowanie terenu wokół inwestycji w tym pielęgnacyjna przycinka drzew i krzewów wokół inwestycji – przygotowania pod realizację Parku 4 Żywiołów

Zakończenie budowy inwestycji planowane jest na IV kwartał br.

Zachwyć się widokiem na jezioro z okien apartamentu

 

Pierwszy etap inwestycji Port Ostróda zakłada powstanie 4-kondygnacyjnego budynku mieszczącego 62 apartamentów o powierzchniach od 31 do 101 m2. Dzięki budowie pomostu do cumowania jachtów, zyska nowe funkcjonalności i spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Budynek został zaprojektowany na planie odwróconej litery „L” z przeszkloną strefą wejściową, która pozwala cieszyć się widokiem na jezioro już od samego wejścia. Prosta, geometryczna bryła idealnie wpisuje się w nurt nowoczesnego budownictwa, a liczne przeszklenia pozwalają cieszyć się otaczają naturą.

Do każdego apartamentu przynależy taras lub balkon. Istnieje możliwość wyłącznego korzystania z prywatnego miejsca cumowniczego oraz nabycia miejsca parkingowego.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą apartamentów. Skontaktuj się z nami, aby znaleźć swój wymarzony kawałek raju nad wodą!