W ostatnich tygodniach teren inwestycji odwiedziło duże grono Klientów zainteresowanych zakupem apartamentu z dala od zatłoczonych miast. To pokazuje, że pandemia nie tylko nie zahamowała zainteresowania nieruchomościami w miejscowościach turystycznych, a wręcz wpłynęła na przyspieszenie podejmowania decyzji w kwestii zakupu.

Jedni w Enklawie odnajdują miejsce, do którego bez względu na porę roku, będą mogli udać się na wypoczynek z rodziną, a inni dostrzegają jego potencjał inwestycyjny głównie poprzez znacznie dłuższy wysoki sezon niż w innych częściach kraju np. nad morzem. Tutaj każdy kupujący ma szansę odnaleźć apartament dostosowany do własnych potrzeb, ponieważ projekt 8 domów, na które składa się ponad 70 lokali z widokiem na góry, zakłada powstanie przestrzeni o bardzo zróżnicowanych powierzchniach: od 24 metrowej kawalerki do kilkupoziomowego apartamentu o metrażu do nawet 190 m2.

A w jaki sposób oferowane możliwości przekładają się na dynamikę sprzedaży? W ciągu 5  miesięcy od rozpoczęcia sprzedaży, swoich właścicieli znalazło już ponad 65% apartamentów, a sam projekt wzbudza spore zainteresowanie wśród osób poszukujących nieruchomości. Na kolejnych nabywców czekają jeszcze apartamenty typu studio, 2-,3- i 5– pokojowe z tarasami czy wydzielonymi ogrodami.

Na terenie inwestycji realizowany jest ostatni etap prac budowlanych:

  • 80% zaawansowania prac budowlanych – ukończenie Etapu III zgodnie z zakładanym harmonogramem,
  • w większości budynków został osiągnięty już stan zamknięty (stolarka okienna),
  • rozpoczęły się prace przy elewacji zewnętrznej budynków,
  • na placu budowy trwają prace związana z zagospodarowaniem terenu – ścieżki, miejsca parkingowe, oczka wodne.

Planowane przekazanie apartamentów  do rąk właścicieli przewidziano na luty– maj 2021 (termin może się różnic w zależności od budynku, w którym znajdują się apartamenty) tak aby każdy zainteresowany mógł wykończyć apartament przed okresem wakacyjnym 2021.

Inwestycja Enklawa Polany zlokalizowana w samym sercu Podhala zachwyca swoją architekturą oraz niezwykle urokliwym położeniem. Klienci doceniają nowoczesne, solidne budownictwo nawiązujące do regionalnej architektury, ekologiczne rozwiązania budowlane oraz naturalne, niczym nie zaburzone otoczenie zieleni, które pozwala cieszyć się tym co w górach najpiękniejsze.