Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Nasze apartamenty budzą zainteresowanie lokalnych mediów

Kategorie: AktualnościWarmia i MazuryData publikacji: 30.11.2020

Inwestycje deweloperskie prowadzone na Mazurach, których jesteśmy wyłącznym partnerem sprzedażowym, wraz z postępami budowy, budzą coraz więcej zainteresowania wśród lokalnej społeczności. W ciągu ostatnich tygodni informacje o prowadzonych przez nas projektach pojawiały się na portalu Mazury24.eu.   Mazury24.eu to prawdziwy przewodnik po Pojezierzu Mazurskim, którego celem jest prezentowane tego co w regionie najpiękniejsze. Promuje lokalne miejscowości, […]

Inwestycje deweloperskie prowadzone na Mazurach, których jesteśmy wyłącznym partnerem sprzedażowym, wraz z postępami budowy, budzą coraz więcej zainteresowania wśród lokalnej społeczności. W ciągu ostatnich tygodni informacje o prowadzonych przez nas projektach pojawiały się na portalu Mazury24.eu.

 

Mazury24.eu to prawdziwy przewodnik po Pojezierzu Mazurskim, którego celem jest prezentowane tego co w regionie najpiękniejsze. Promuje lokalne miejscowości, porty, naturę oraz atrakcje turystyczne, a wszystko to ukazuje na wyjątkowych fotografiach. Znajdziemy tam bieżące informacje o lokalnych wydarzeniach czy imprezach. Osoby wyruszające na podbój regionu z pewnością zainteresuje gastronomiczna mapa Mazur, lista miejsc noclegowych czy oferta najlepszych czarterów. Ci, którzy chcą pozostać tutaj na dłużej dowiedzą się o inwestycjach realizowanych na Szlaku Wielkich Jezior. Z myślą właśnie o tych ostatnich, przy współpracy z naszym mazurskim partnerem powstały artykuły promujące miasta Węgorzewo i Mikołajki oraz inwestycje deweloperskie, których Marshall RE realizuje wyłączną sprzedaż.

Projekty „Lake Park Residence” w Mikołajkach i „Zamkowa Park” w Węgorzewie są doskonałą propozycją zarówno dla osób, które poszukują „drugiego domu” zapewniającego im komfort i odpoczynek poza zatłoczonym, wielotysięcznym miastem jak i tych, którzy w regionie mieszkają od dawna. Obie kameralne inwestycje łączy bliskość akwenów wodnych, otoczenie terenów zielonych i szybki dostęp do miejskiej infrastruktury. Te projekty po prostu trzeba poznać!

https://mazury24.eu/aktualnosci/wegorzewo-zyska-nowe-apartamenty-o-podwyzszonym-standardzie,12489

https://mazury24.eu/aktualnosci/w-mikolajkach-powstaje-nowy-apartamentowiec-w-pierwszej-linii-brzegowej,12508

Poprzedni artykuł

„Spełniłem marzenie, bo po prostu o nim nie zapomniałem” – rozmowa z Andrzejem Jankowskim znanym jako Captain Andy

Następny artykuł

Intensywna końcówka roku na placu budowy apartamentowców w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich – Węgorzewie

Zobacz również