Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Florina – Łeba – inwestycja w sercu nadmorskiego kurortu – zdjęcia z budowy

Kategorie: AktualnościMorzeData publikacji: 24.06.2022

Inwestycja apartamentowa Florina powstaje we wschodniej części Łeby, przy ul. Nadmorskiej 22. Kompleks niemal chowa się za gęstym, sosnowym lasem, przez który przechodząc dotrzemy do piaszczystej plaży już w 5 minut.

Postęp prac budowlanych

Inwestycja Florina realizowana będzie w II etapach. Pierwszy z nich (aktualnie w budowie), zakłada powstanie trzech budynków o ekspozycji południowej (A, B i C).  Najbardziej zaawansowane prace budowlane można zaobserwować
w przypadku budynków A i B. Stopień ich realizacji szacuje się na ok. 70 %. Budynki osiągnęły już wysokość ostatniej, IV kondygnacji, na której ukończono również budowę stropu.  Dodatkowo, w budynku B rozpoczęto montaż okien. W przypadku budynku C, trwa budowa ścian zewnętrznych II kondygnacji, a stopień realizacji określa się na ok. 40%. Przewiduje się, że już latem 2023 roku pierwsi właściciele będą mogli cieszyć się urokami Floriny i wypoczywać we własnych apartamentach.

O inwestycji

Projekt Florina zakłada powstanie czterech budynków z windami, w których docelowo znajdzie się 129 apartamentów o powierzchni od 24 m2 do 68 m2. Do każdego z apartamentów przynależy balkon. Właściciele apartamentów II-poziomowych będą mogli podziwiać okolicę z przestronnych tarasów znajdujących się  na ostatnie kondygnacji. Każdy z lokali będzie posiadał prywatne zewnętrzne miejsce parkingowe. Co istotne, w trosce o komfort właścicieli i gości, apartamenty będą oddawane wykończone pod klucz gotowe do zamieszkania czy najmu.

Miejsce, w którym można wypocząć

Łeba to jedno z najchętniej wybieranych destynacji na wypoczynek nad polskim morzem. Jej urokliwe położenie, sprzyjający mikroklimat oraz szereg całorocznych atrakcji sprawiają, że miasto zyskało przydomek „Perły Bałtyku”.

Działka jest oddalona o ok. 1 km od centrum nadmorskiego kurortu. Odległość ta zapewnia jednocześnie łatwy dostęp do atrakcji miasta czy klimatycznych restauracji, a także możliwość wytchnienie z dala od zgiełku i tłumów turystów. Odległość od jednej z najpiękniejszych polskich plaż to zaledwie ok. 350 m. 

Wyłącznym partnerem sprzedaży inwestycji Florina jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Apartamenty Pratum – zobacz jak powstaje nowoczesny obiekt w Mikołajkach

Następny artykuł

Specjalista ds. Marketingu

Zobacz również