Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Apartamenty Pratum – zobacz jak powstaje nowoczesny obiekt w Mikołajkach

Kategorie: AktualnościWarmia i MazuryData publikacji: 14.06.2022

W sąsiedztwie marin jachtowych, mazurskich lasów, niekończących się ścieżek pieszych i tras rowerowych powstaje nowoczesny projekt apartamentowy Pratum. Jakie atrakcje czekają na przyszłych mieszkańców i ich gości? Jakiego rodzaju apartamenty oferuje obiekt? I jak postępują prace budowlane?

Apartamenty Pratum powstają nad Jeziorem Tałty w Mikołajkach. To kompleksowa propozycja dla osób, które poszukują nieruchomości pozwalającej łączyć wypoczynek na najwyższym poziomie z bliskością natury i infrastruktury żeglarskiej.

Kompleks Pratum zaoferuje swoim gościom bogatą ofertę rekreacyjną, która z pewnością wpłynie na komfort ich pobytu. Powstanie strefy SPA & Wellness będzie również czymś, co przyciągnie do obiektu gości zainteresowanych wypoczynkiem poza standardowym tzw. wysokim sezonem. Już w pierwszym (realizowanym właśnie) etapie zaprojektowano:

  • strefę saun i jacuzzi,
  • siłownię,
  • salę kinową,
  • pokój zabaw dla dzieci.
*wstępna koncepcja projektu strefy wspólnej w budynku B, lokal 1U

Apartamenty Pratum – sprzedaż trwa!

W inwestycji Pratum zaplanowano powstanie szerokiej gamy apartamentów, tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Klienci posiadają szeroki wybór miedzy apartamentami typu studio o powierzchni ok. 27-metrów do ponad 115-metrowych apartamentów typu penthouse. Apartamenty skierowane w kierunku północno-wschodnim będą posiadać zachwycający widok na Jezioro Tałty. Niewątpliwym atutem inwestycji będą również „zielone dachy”, które pozwolą na stworzenie dodatkowej przestrzeni rekreacyjnej z widokiem na panoramę Mikołajek.

Budynek B w realizacji

Działania w ramach czwartego etapu zaawansowania projektu związane z budową stropu nad poziomem +1 zostały pomyślnie zakończone. Okres wakacyjny zapowiada się równie intensywnie. Aktualnie, trwają już końcowe prace nad wzniesieniem konstrukcji ścian kondygnacji +2 (trzecia kondygnacja mieszkalna). Planuje się, że strop nad tą kondygnacją zostanie utworzony w pierwszej połowie lipca. Do tego czasu powstanie również instalacja wodno-kanalizacyjna, C.O. i gazowa na kondygnacjach -1 i 0 (pierwsza i druga kondygnacja mieszkalna).

Strategicznym partnerem sprzedaży inwestycji Pratum jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

 

Poprzedni artykuł

Zamkowa Park – prace budowlane w Węgorzewie idą pełną parą!

Następny artykuł

Florina – Łeba – inwestycja w sercu nadmorskiego kurortu – zdjęcia z budowy

Zobacz również