Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Zamkowa Park – prace budowlane w Węgorzewie idą pełną parą!

Kategorie: AktualnościWarmia i MazuryData publikacji: 07.06.2022

Zamkowa Park w Węgorzewie to projekt, który wyróżnia się minimalistyczną architekturą, eleganckim stylem i nowoczesnymi rozwiązaniami. Dodając do tego otoczenie infrastruktury żeglarskiej i bliskość różnorodnych usług, otrzymamy konkurencyjny obiekt typu second home.

Budowa inwestycji Zamkowa Park realizowana jest w II etapach. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją i szczegółami dotyczącymi realizacji projektu.
Etap I: Budynek „A”

Realizacja I etapu inwestycji rozpoczęła się pod koniec 2020 roku. W tym etapie, zaplanowano powstanie pierwszego z trzech apartamentowców oraz hali garażowej. W ostatnich tygodniach na terenie obiektu trwały prace wykończeniowe i dekoracyjne części wspólnych w tym np. montaż oświetlenia.

Wokół budynku utworzono nasadzenia, a w przeciągu kilku kolejnych dni zostaną rozwinięte gotowe trawniki. Trwają pierwsze odbiory apartamentów.

Etap II: Budynek „B” i „C”

Na zewnętrznych ścianach budynku „B” powstaje elewacja. Prace te potrwają do końca czerwca. Do tego czasu dach zostanie pokryty blachodachówką. Kolejne prace na zewnątrz skupią się na montażu panoramicznych okien. Do końca wakacji planuje się wykonanie prac elektrycznych, hydraulicznych oraz tynków. Na jesień, działania skupią się na pracach wykończeniowych w tym ułożeniu posadzek.

W budynku „C” trwa murowanie I piętra. Planuje się, że bryła całego budynku powstanie do końca września 2022 roku. Na jesień zostaną zamontowane okna, a także powstanie elewacja.

Co w sprzedaży?

Zakończono sprzedaż I etapu inwestycji (budynek „A”), a pierwsi Właściciele odbierają swoje apartamenty. Zakończenie realizacji II etapu zaplanowano na 4Q 2022.

Budynek B:

  • 15 przestronnych apartamentów o zróżnicowanej powierzchni (od 32 m2 do 101 m2),
  • tarasy nawet do 70 m2,
  • lokale sprzedawane z komórkami lokatorskimi,
  • miejsca parkingowe w hali garażowej,
  • doskonale zagospodarowane części wspólne: dodatkowe miejsca parkingowe dla gościplac zabaw dla najmłodszych, dużo zieleni,
  • przeszklenia, nowoczesny design,
  • cena od 8050 zł brutto/m2

Wyłącznym biurem sprzedaży projektu Zamkowa Park jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Sol Marina etap II – aktualności z placu budowy

Następny artykuł

Apartamenty Pratum – zobacz jak powstaje nowoczesny obiekt w Mikołajkach

Zobacz również