Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Sol Marina etap II – aktualności z placu budowy

Kategorie: AktualnościMorzeData publikacji: 31.05.2022

Sol Marina to coś więcej niż apartamenty. Oferując najwyższy standard wypoczynku, unikatowy koncept zaprasza nas do świata żeglarstwa. To co wyróżnia inwestycje to przede wszystkim prywatna marina jachtowa z własnym kapitanatem.

Pobyt w apartamentach Sol Marina ubogacą liczne eventy żeglarskie, a po długim rejsie relaks będzie można odnaleźć w zaprojektowanej strefie SPA & Wellness. Właściciele apartamentów powstałych w pierwszym etapie już teraz mogą cieszyć się pobytem na terenie kompleksu. Kolejne lokale są w realizacji. Przedstawiamy fotorelacją z terenu budowy.

Sol Marina II jest kontynuacją oddanej do użytku w ubiegłym roku pierwszej części projektu. W drugim, realizowanym właśnie etapie zaplanowano powstanie:

  • 15 kameralnych budynków a w nich 127 apartamentów,
  • prywatnej mariny mogącej pomieścić 48 jachtów lub łodzi motorowych,
  • parkingów naziemnych,
  • w pełni wyposażonego nabrzeża.

Równocześnie, na terenie kompleksu trwa budowa Grano Marina Hotel. Ten 4-gwiazdkowy obiekt zapewni mieszkańcom oraz ich gościom pełen dostęp do saun, basenów, salonu klubowego czy bogatej oferty gastronomicznej. Będzie również już trzecim hotelem działającym pod marką Grano w Trójmieście i okolicach.

Jak przebiegają prace?

Na zdjęciach wykonanych z lotu ptaka można zaobserwować dokładne rozmieszczenie apartamentowców oraz zarys wewnętrznej mariny. Największy stopień zaawansowania prac można zauważamy w przypadku lokali w pierwszej linii brzegowej. Wszystkie osiągnęły już poziom II kondygnacji, a na jednym z nich utworzono nawet strop poziomu +2. Aktualnie, realizowany jest III etap inwestycji. Zakłada się, że do końca czerwca br. powstaną:

  • stropy nad pierwszymi kondygnacjami – dotyczy budynków B1-B5,
  • stropy nad poziomem 0 – dotyczy budynków B10-B15,
  • płyty fundamentowe – dotyczy budynków B6-B9.

Wokół wewnętrznej mariny powstanie ścianka szczelna oraz kotwienie (bez oczepu). Po zakończeniu III etapu budowy, realizację projektu będzie można ocenić na 36%.

Rekordowa transakcja!
W ubiegłym tygodniu firma Marshall Real Estate sprzedała kolejny, ponad 80-metrowy 2-poziomowy apartament w pierwszej linii brzegowej z miejscem do cumowania jachtu.Transakcja opiewała na zawrotną kwotę niemal 3,28 mln zł!

Partnerem sprzedaży inwestycji Sol Marina II jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Wyspa Sobieszewska – fotorelacja z budowy Baltic Line oraz Baltic Porto

Następny artykuł

Zamkowa Park – prace budowlane w Węgorzewie idą pełną parą!

Zobacz również