Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Intensywna końcówka roku na placu budowy apartamentowców w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich – Węgorzewie

Kategorie: AktualnościWarmia i MazuryData publikacji: 28.12.2020

Zgodnie z opracowanym harmonogramem, zakończono właśnie pierwsze prace związane z realizacją tej inwestycji. Końcówka roku na placu budowy jest naprawdę niezwykle intensywna! Dzięki uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i dopełnieniu wszystkich formalności, w IV Q 2020 r. deweloper mógł przystąpić do pierwszych prac porządkowych na terenie inwestycji: wymieniono grunt, a także zagospodarowano plac budowy. Wykonano również prace budowlane takie jak wykopy pod […]

Zgodnie z opracowanym harmonogramem, zakończono właśnie pierwsze prace związane z realizacją tej inwestycji. Końcówka roku na placu budowy jest naprawdę niezwykle intensywna!

Dzięki uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i dopełnieniu wszystkich formalności, w IV Q 2020 r. deweloper mógł przystąpić do pierwszych prac porządkowych na terenie inwestycji: wymieniono grunt, a także zagospodarowano plac budowyWykonano również prace budowlane takie jak wykopy pod pierwszy z trzech zaplanowanych budynków (budynek „A”), a także wylano płytę fundamentową oraz ściany hali garażowej.

Apartamentowce powstaną w oparciu o tradycyjną technologię budowy (konstrukcje żelbetowe). Wg harmonogramu, postęp prac można ocenić już na ok. 20% realizacji I etapu inwestycji. Pod koniec marca 2021 przewiduje się ukończenie pierwszego piętra budynku, a już w czerwcu zostanie osiągnięty stan surowy otwarty. Pomimo wczesnego etapu budowy, swoich właścicieli znalazły pierwsze apartamenty w tym dwa największe 101-metrowe lokale.

Zamkowa Park to projekt powstający między ulicą Nadbrzeżną, Fryderyka Chopina i 3 Maja w Węgorzewie. Realizacja inwestycji zakłada budowę trzech apartamentowców w II etapach. W I etapie, którego zakończenie zaplanowane jest na IV Q 2021 r. powstanie pierwszy z obiektów – budynek A, wysunięty najbardziej na północ.

W celu zapewnienia mieszkańcom jak największej prywatności w każdym budynku przewidziano jedynie 14 apartamentów 3 lub 4-pokojowych z widokiem na zabytkowy zamek i zielony skwerWszystkie lokale posiadają balkon lub przestronny taras, który pozwala na relaks w zaciszu własnego mieszkania. Budynki zostaną wyposażone w windy oraz miejsca parkingowe. Ponadto, na terenie inwestycji znajdzie się również plac zabaw dla najmłodszych. Start realizacji II etapu budowy zakładający powstanie budynku „B” i „C” przewidziany jest na 2 Q 2021 r.

Niezaprzeczalnym atutem projektu jest jego położenie. Oprócz sąsiadujących obiektów administracyjnych oraz handlowych, kompleks apartamentowców zlokalizowany jest ok. 200 m od najsłynniejszej mariny portowej w tej części Szlaku – Portu Keja. Marina przyciąga co roku rzesze żeglarzy rozpoczynających właśnie tutaj swój rejs po mazurskich akwenach. Umożliwia ona wpłynięcie do największego pobliskiego Jeziora Mamry, za sprawą czego miasto staje się coraz bardziej popularną miejscowością wakacyjną.

Poprzedni artykuł

Nasze apartamenty budzą zainteresowanie lokalnych mediów

Następny artykuł

Jak prefabrykacja zmienia standardy w budownictwie

Zobacz również