Projekt kameralnego apartamentowca nad Jeziorem Mikołajskim realizowany jest od 2Q 2020 roku. W przeciągu kilku ostatnich miesięcy, zostały dopełnione niezbędne formalności umożliwiające rozpoczęcie prac oraz przygotowanie terenu (wycinka drzew, wymiana gruntu). Następnie, w okresie wakacji, na obszarze powstającego obiektu, przeprowadzono roboty ziemne i budowę fundamentów. Powstały płyty fundamentowe oraz cała hala garażowa.

Obecnie, projekt wkracza w IV fazę realizacji – na terenie inwestycji rozpoczął się montaż ścian prefabrykowanych. Wybrana technologia umożliwi trwalszą oraz sprawniejszą budowę apartamentowca bez względu na warunki pogodowe w okresie jesienno-zimowym. Nie bez znaczenia pozostaje również czas realizacji – przewiduje się, że do końca 2020 r., inwestycja osiągnie stan surowy zamknięty co oznacza znaczne przyspieszenie prac w stosunku do pierwotnego harmonogramu prac budowlanych.

Projekt cieszy się dużym uznaniem szczególnie wśród osób szukających miejsca, które stanie się dla nich drugim domem. Otoczenie zieleni, sąsiedztwo jeziora oraz niska podaż podobnych projektów w okolicy sprawiła, że projekt stał się unikatowy. W ofercie Marshall Real Estate – wyłącznego partnera sprzedaży inwestycji „Lake Park Residence” pozostaje 13 dostępnych lokali o zróżnicowanym metrażu od 33 do 68 m2 z balkonami lub dużymi ogrodami.

Prace nad realizacją projektu „Lake Park Residence” w Mikołajkach, będącą propozycją nieruchomości typu „drugi dom” w ofercie Marshall Real Estate, wkroczyły w kolejną fazę. Zajrzeliśmy na plac budowy…