Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Lake Park Residence – aktualności z placu budowy

Kategorie: AktualnościWarmia i MazuryData publikacji: 07.02.2022

Znajdujący się w pierwszej linii brzegowej Jeziora Mikołajskiego obiekt Lake Park Residence przez wielu wybierany jest jako wymarzone miejsce na swój drugi dom. Jego lokalizacja umożliwia mieszkańcom korzystanie z uroków Mikołajek i Mazur. Na swoich nabywców czekają już tylko 4 z 39 dostępnych pierwotnie apartamentów. Prace budowlane dobiegają końca – sprawdziliśmy co słychać na placu inwestycji!

Realizacja projektu Lake Park Residence w Mikołajkach rozpoczęła się w 2Q 2020 r. Aktualnie, roboty budowlane koncentrują się na wykończeniu części wspólnych obiektu. Na zewnątrz budynku zostały zamontowane balustrady, ułożono kostkę brukową tworząc chodniki i parking zewnętrzny od strony Alei Spacerowej, a także zagospodarowano przestrzeń prywatnych ogródków. Jednocześnie, wewnątrz apartamentowca trwają ostatnie prace wykończeniowe części wspólnych. Roboty budowlane trwają również w lokalach Klientów, którzy zdecydowali się na wykończenie i wyposażenie apartamentów w pakietach oferowanych przez dewelopera.

 

O projekcie:

Inwestycja realizowana jest w oparciu o nowoczesną metodę prefabrykacji zapewniającą najwyższe standardy wykonania oraz szybkość realizacji. Elementy budowlane dla projektu „Lake Park Residence”  powstawały w zakładzie firmy Pekabex.

Wyłącznym biurem sprzedaży projektu Lake Park Residence jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

 

Poprzedni artykuł

Zwierzyniecka Residence – co nowego na placu budowy?

Następny artykuł

Poczuj wiatr w żaglach… – aktualności z placu budowy Sol Marina II

Zobacz również