Apartamenty z przystanią do cumowania

Inwestycja Yacht Apartment to unikalna szansa dla miłośników żeglowania. Projekt zakłada powstanie 2-kondygnacyjnyjnego budynku, w których znajdzie się 14 apartamentów 2-pokojowych, 20 apartamentów 3- pokojowych i 4 apartamenty  4-pokojowe, w metrażach od 38 m2 do 67 m2.

Yacht Apartment oferuje nie tylko wysoki standard wykończenia i funkcjonalność, ale również wyjątkowy dostęp do jeziora Dargin. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się zaledwie 20-metrową odległością od brzegu jeziora oraz miejscem cumowania dla swojego jachtu. To raj dla żeglarzy i pasjonatów sportów wodnych.

Luksus i komfort w zasięgu ręki

W Yacht Apartment luksus i komfort idą w parze z naturą. Ten projekt to nie tylko przestrzeń do mieszkania, ale także do relaksu i regeneracji. Właściciele będą mieli dostęp do prywatnej plaży, gdzie mogą cieszyć się słońcem i urokami mazurskiej scenerii. Dodatkowo, bogata strefa SPA z basenem, saunami oraz jacuzzi zapewni prawdziwy relaks po aktywnym dniu.

Innowacyjność i ekologia

Yacht Apartment nie tylko dba o komfort swoich mieszkańców, ale również o środowisko naturalne. Inwestycja wykorzystuje nowoczesne rozwiązania, takie jak fotowoltaika, pompy ciepła oraz rekuperacja, aby zminimalizować wpływ na środowisko. To miejsce, w którym komfort idzie w parze z troską o przyszłość planety.

Perła na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

Lokalizacja to jedno z kluczowych atutów inwestycji Yacht Apartment. Projekt powstaje w miejscowości Harsz, pomiędzy jeziorami Dargin, Kirsajty i Mamry, tuż przy Szlaku Wielkich Jezior. To idealne miejsce dla miłośników natury, wodnych atrakcji i spokoju, jednocześnie zapewniając dogodne połączenia z pobliskimi miejscowościami.

Postępy na placu budowy

Prace budowlane rozpoczęły się z początkiem sierpnia br., a każdy krok w kierunku ukończenia tej wyjątkowej przestrzeni jest starannie monitorowany. Marzenie o posiadaniu luksusowego apartamentu nad mazurskim jeziorem staje się coraz bliższe. Zakończenie budowy inwestycji planowane jest na IV kwartał 2023 r.

Zyskaj swój rajski kąt

Yacht Apartment to nie tylko inwestycja w nieruchomość, to inwestycja w jakość życia. To szansa na posiadanie luksusowego apartamentu na Mazurach, gdzie z każdego okna rozciąga się widok na piękno natury. Jeśli marzysz o tym, by każdy dzień był pełen relaksu, przygód wodnych i pięknych zachodów słońca, Yacht Apartment jest miejscem, które spełni Twoje oczekiwania. Zainwestuj w swoje marzenie i odkryj magię życia nad jeziorem.