Koniec prac coraz bliżej!

W trwającym właśnie, piątym etapie, zostaną zrealizowane następujące prace:

  • montaż stolarki okiennej,
  • prace związane z budową ścianek działowych w lokalach mieszkalnych,
  • instalacja kanalizacji sanitarnej,
  • instalacja wody zimnej i ciepłej,
  • realizacja przyłączeń ciepłowniczych,
  • nakładanie warstwy tynku na ścianach wewnątrz  budynków,
  • elewacja na zewnątrz budynków.

Aktualnie, stopień realizacji prac szacuje się na 70%, a ich zakończenie przewidziane jest na III Q 2024.

Kilka słów o projekcie

Projekt Osady zachwyci każdego miłośnika przyrody i niebanalnych rozwiązań architektonicznych. Duże przeszklenia i przestronne tarasy skierowane na południe otwierają wnętrza budynków na niesamowitą panoramę Tatr Zachodnich. Jasne i przestronne wnętrza, dzięki dużym oknom, są doskonale doświetlone, podkreślając piękno krajobrazu. To synonim elegancji i prestiżu, utrzymany w nurcie nowoczesnego budownictwa.

Projekt przewiduje budowę dwudziestu trzech domów jednorodzinnych o powierzchni około 90 m², wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną oraz jednego budynku usługowo-mieszkalnego, który będzie obejmował strefę wellness i bawialnię dla dzieci. Na terenie inwestycji zaplanowano czterdzieści miejsc parkingowych dla samochodów osobowych. W północno-wschodnim narożniku działki zlokalizowano duży plac zabaw.

Nie tylko drugi dom ale również doskonałe rozwiązanie inwestycyjne

Inwestycja w dom w Kościelisku obok Zakopanego to doskonały sposób na połączenie przyjemności z korzyściami finansowymi, oferując stabilne przychody z wynajmu oraz potencjalny wzrost wartości nieruchomości w przyszłości.

Kościelisko oferuje wiele atrakcji takich jak szlaki turystyczne, trasy narciarskie, i piękne widoki, co sprawia, że jest to idealne miejsce na wypoczynek. W przeciwieństwie do bardziej zatłoczonego Zakopanego, Kościelisko oferuje ciszę i spokój. Mimo swojego kameralnego charakteru, posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Znajdują się tu sklepy, restauracje, oraz liczne obiekty sportowe i rekreacyjne, co zwiększa komfort życia i pobytu. Bliskość Kościeliska do głównych atrakcji regionu, takich jak Giewont, Kasprowy Wierch, czy Morskie Oko, sprawia, że inwestycja w nieruchomość tutaj jest szczególnie atrakcyjna.

 

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą unikatową ofertą apartamentów w osadzie domów w Kościelisku. Spełnij swoje marzenie o posiadaniu nieruchomości z majestatycznym widokiem na Tatry!