Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Poczuj wiatr w żaglach… – aktualności z placu budowy Sol Marina II

Kategorie: AktualnościMorzeData publikacji: 11.02.2022

Inwestycja Sol Marina od samego początku realizacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem Klientów szukających prawdziwych perełek na rynku nieruchomości premium. Unikatowy koncept apartamentów wprowadza w klimat żeglarstwa oferując przy tym najwyższy standard wypoczynku. Właściciele apartamentów zrealizowanych w ramach I etapu już najbliższego lata będą mogli cieszyć się urokami Sol Mariny, a efekty pracy nad powstawaniem II etapu projektu można dostrzec już gołym okiem.

Rozpoczęcie najbliższego sezonu żeglarskiego w Sol Marinie? Czemu nie!

To ostatnia szansa na zakup lokalu w I etapie inwestycji. Apartamenty są już gotowe do odbioru. Ich wykończenie i wyposażenie można powierzyć profesjonalistom, a przygotowane pakiety z pewnością przypadną do gustu osobom ceniącym prostotę, elegancję i funkcjonalność. Nie zabraknie w nich również marynistycznych elementów.

Przedstawiamy przykładowy lokal:

Budowa II etapu inwestycji nabiera tempa!

Mimo zimowej aury, pogoda okazuje się być przychylna dla ekipy budowlanej realizującej projekt Sol Marina II. Prace trwają nieprzerwanie przez co zgodnie z założeniami, widać ich już pierwsze efekty. W ostatnim czasie, roboty koncentrowały się na pracach ziemnych i fundamentowych oraz utworzeniu konstrukcji budynków. Na zdjęciach wykonanych z lotu ptaka można już dostrzec dokładne rozmieszczenie apartamentowców oraz zarys wewnętrznej mariny.

Sprzedaż II etapu inwestycji trwa!

Sol Marina II będzie spójną kontynuacją projektu już zrealizowanego w postacie I etapu inwestycji. Sercem drugiego etapu ponownie stanie się wewnętrzna marina wokół której powstaje piętnaście bardzo kameralnych budynków. Dopełnieniem inwestycji będzie 4* hotel funkcjonujący pod marką Grano, oferujący usługi SPA&Wellness oraz bogate zaplecze gastronomiczne.

Partnerem sprzedaży inwestycji Sol Marina II jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Lake Park Residence – aktualności z placu budowy

Następny artykuł

Trwa sprzedaż II etapu inwestycji w Północnej części Mazur! Zdjęcia + relacja z placu budowy

Zobacz również