Mazury to prawdziwy klejnot wśród polskich krajobrazów, znane z malowniczych jezior, gęstych lasów i pagórkowatych łąk. Ten urokliwy region Polski stanowi magnes dla wielu turystów, zarówno dla tych, którzy szukają spokoju na łonie przyrody, jak i dla tych, którzy pragną zgłębić bogatą historię oraz tradycję kulturalną regionu.

 

Mazury to nie tylko oaza spokoju, ale także prawdziwe pole do popisu dla aktywnych, którzy mogą tutaj uprawiać żeglarstwo, kajakarstwo czy wędkarstwo. Już wkrótce goście przybywający do zachodniej części Mazur swoją enklawę będą mogli odnaleźć w Marinie Iława oraz Porcie Ostróda.

Postępy prac budowlanych na inwestycjach Port Ostróda i Marina Iława

Prace budowlane na obu inwestycjach osiągnęły poziom 50% realizacji. Aktualnie:

 • trwają prace związane z budową ścianek działowych w lokalach mieszkalnych,
 • rozpoczęto instalację kanalizacji sanitarnej,
 • rozpoczęto instalację kanalizacji deszczowej,
 • rozpoczęto instalację wody zimnej i ciepłej,
 • trwa realizacja przyłączy ciepłowniczych,
 • przystąpiono do montażu stolarki okiennej.

Zakończenie prac w trwającym etapie planuje się na grudzień 2023 r. Wtedy, realizacja projektu będzie stanowić ok. 65% całości przedsięwzięcia.

 

Projekty Marina Iława i Port Ostróda – co je wyróżnia?

Lokalizacja:

Jeziora: Mazury są nazywane “Krainą Tysiąca Jezior” z powodu licznych jezior. Marina Iława powstaje przy jeziorze Jeziorak. Port Ostróda natomiast przy jeziorze Drwęckim. Jeziora te oferują nie tylko piękne widoki, ale także doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych i rekreacji.

Przyroda: Mazury są znane ze swojego malowniczego krajobrazu, który obejmuje liczne jeziora, lasy, pola i pagórki. To raj dla miłośników przyrody, którzy mogą cieszyć się aktywnościami na świeżym powietrzu, takimi jak wędrówki, wycieczki rowerowe, kajakarstwo, żeglarstwo i wędkarstwo. Zimą warto skorzystać z narciarstwa biegowego czy łyżwiarstwa.

Cisza, spokój i wspaniała kuchnia: Mazury są doskonałym miejscem na relaks i odpoczynek od zgiełku miejskiego życia. Można znaleźć tu mnóstwo cichych miejsc, by w spokoju cieszyć się naturą. Mazury oferują wyjątkowe dania kuchni regionalnej, w tym dania rybne, pierogi, kiszone ogórki i wiele innych smakołyków. To doskonała okazja do spróbowania autentycznych potraw mazurskich.

Koncepcja projektów  

 • Projekty przewidują powstanie apartamentów o powierzchniach od 25 m2 do 102 m2 z aneksami kuchennymi. W obu inwestycjach, do każdego apartamentów przynależy balkon lub taras.
 • Bardzo ważnym elementem obu inwestycji jest możliwość zacumowania łodzi tuż przy apartamentach. Każdy z projektów będzie posiadał marinę jachtową umożliwiającą wyłączne korzystanie z miejsc do cumowania.
 • Na terenie obiektów nie brakuje przestrzeni zielonych, a w bliskiej odległości od inwestycji odnajdziemy miejskie udogodnienia jak klimatyczne restauracje czy sklepy,
 • Apartamenty mogą zostać wykończone i wyposażone pod klucz oraz powierzone w zarządzanie profesjonalnemu operatorowi.
 • Nieruchomości z całą pewnością będą stanowić atrakcyjną formę lokowania kapitału zarówno dla osób chcących czerpać zyski z najmu krótkoterminowego jak i tych poszukujących swojego drugiego domu.

Strategicznym partnerem sprzedaży inwestycji Marina Iława i Port Ostróda  jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.