Koncepcja w harmonii z naturą

Projekt zakłada powstanie kameralnego, 2-kondygnacyjnyjnego budynku. Znajdzie się w nim 14 apartamentów 2-pokojowych, 20 apartamentów 3- pokojowych i 4 apartamenty 4-pokojowe o metrażach od 39 m2 do 73 m2. Do mieszkań znajdujących się na parterze budynku przynależą ogródki (nawet do 100 m2!), a do lokali na piętrze balkony lub loggie.

 

Inwestycja Yacht Apartment dba nie tylko o komfort swoich mieszkańców, ale także o środowisko. Zastosowane rozwiązania energetyczne, takie jak fotowoltaika, pompy ciepła i rekuperacja, sprawiają, że miejsce będzie przyjazne naturze. Życie w zgodzie z przyrodą stanie się tutaj codziennością.

Luksus i Komfort

Yacht Apartment zaoferuje swoim mieszkańcom wiele udogodnień, które sprawią,  że inwestycja będzie prawdziwą oazą nad jeziorem. Znajdzie się tutaj wewnętrzny basen, sauna, jacuzzi i prywatna plaża – doskonałe miejsca na chwile relaksu i zabawy. Budynki apartamentowe z takimi udogodnieniami oferują profesjonalną obsługę i utrzymanie. To oznacza, że mieszkańcy nie muszą martwić się o konserwację basenu, sauny czy jacuzzi.

Inwestycje oferujące podobne udogodnienia są często określane mianem “apartamentowców luksusowych” i przyciągają osoby ceniące komfort, wygodę i wysoki standard życia. Takie udogodnienia dodają atrakcyjności inwestycji mieszkaniowych i podnoszą jakość życia mieszkańców.

Prywatna Marina

Dla miłośników żeglarstwa Yacht Apartment przygotował coś specjalnego – własny pomost z miejscami do cumowania. To nie tylko komfort mieszkania w eleganckim apartamencie, ale również swoboda żeglowania po Szlaku Wielkich Jezior Marazurskich wypływając wprost spod nieruchomości leżącej nieopodal malowniczego jeziorze Dargin.


Postępy Budowy

Aktualnie zaawansowanie realizacji projektu osiągnęło już ponad 65%.

W ostatnich miesiącach powstawały ściany pierwszej kondygnacji, nadproża i słupy żelbetowe, schody żelbetowe prowadzące na poddasze, stropy i wieńce nad parterem. W trwającym Etapie IV planowana jest realizacja ścian kolankowych i nośnych poddasza, wieńców, słupów i podciągów żelbetowych oraz kominów i ścian działowych (na parterze i piętrze). Na koniec powstanie konstrukcja drewniana dachu.

Etap IV (Stan surowy otwarty) ma zostać zakończony do końca stycznia przyszłego roku.

 

Yacht Apartment Harsz to miejsce, które pozwala spełnić marzenie o luksusowym życiu nad jeziorem w sercu mazurskiej przyrody. Zaprojektowany z dbałością o harmonię z otoczeniem i nowoczesnymi rozwiązaniami energetycznymi zaoferuje nie tylko komfortowe apartamenty, ale także niezapomniane doświadczenia życia nad wodą.