Jak postępują prace na terenie budowy III etapu inwestycji?

Prace ruszyły na dobre! Ich największe zaawansowanie można dostrzec w przypadku budynków od C1 do C7, które osiągnęły poziom stanu surowego.  Aktualnie, prace realizowane są w ramach III fazy projektu, która zakłada:

  • Utworzenie ścian działowych z wyłączeniem szachtów,
  • Paroizolację na dachach bud. C1-C7,
  • Montaż stolarki okiennej,
  • Instalacje podposadzkowe + podkłady betonowe w bud. C1, C4, C7,
  • Elewacje bud. C1, C2, C4, C5, C7 – warstwa termoizolacji (bez warstw wykończeniowych).

W przypadku budynków C8 – C16, zgodnie z harmonogramem, prace budowlane dopiero się rozpoczną. Do końca 2023 r. planuje się realizację:

  • Budowy płyty fundamentowej w bud. C8, C11, C14 oraz
  • Palowanie pod bud. C8-C16.

Zakończenie budowy III etapu inwestycji (budynków C1 – C16) planowane jest na IV Q 2024 roku.

Znajdź apartament dla siebie w Sol Marina III

Sol Marina III będzie spójną kontynuacją projektu. Sercem trzeciego etapu ponownie stanie się wewnętrzna marina, wokół której znajdzie się szesnaście bardzo kameralnych, 2- i 3-kondygnacyjnych budynków. Kompleksowość usług na terenie obiektu zagwarantuje otwarty w sierpniu br., 4* hotel funkcjonujący pod marką Grano, zapewniający usługi SPA & Wellness oraz bogate zaplecze gastronomiczne.

W ramach trzeciego etapu powstaje 139 apartamentów. Każdy apartament posiada swój własny taras lub ogródek, z którego roztaczać się będzie zachwycający widok na wewnętrzną marinę lub zatokę. Projektanci zadbali o to by wykończenie części wspólnych apartamentowców nawiązywało do marynistycznego stylu, używając wysokiej jakości materiałów, takich jak metal, drewno i naturalny kamień.

W ofercie sprzedażowej znajdą Państwo apartamenty od 26 m2 do 82 m2. Zapraszamy do kontaktu!

Głównym Partnerem sprzedaży inwestycji Sol Marina II jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.