Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Projekt apartamentów w Kościelisku z oferty Marshall RE z pozwoleniem na użytkowanie

Kategorie: AktualnościGóryData publikacji: 16.08.2022

Projekt Enklawa Polany, który trafił do sprzedaży pod koniec 2020 r., podpił serca Klientów zachwycając przede wszystkim majestatycznym widokiem na Giewont, przemyślaną koncepcją i bezobsługowością. W najbliższych miesiącach, Enklawa Polany otworzy się na Gości. Dziś, pokazujemy już zrealizowany projekt zachęcając do obejrzenia zdjęć i filmu z terenu inwestycji.

 

Enklawa Polany to projekt, który przez część Klientów wybierany był jako drugi dom – wymarzone miejsce zarówno na rodzinny odpoczynek, jak i samotny relaks. Inni, w jego lokalizacji, udogodnieniach i funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentach dostrzegli potencjał na generowanie zysku pochodzącego z najmu krótkoterminowego.

Właściciele apartamentów odebrali klucze do swoich lokali

Aranżacje apartamentów rozpoczęły się na dobre! Tutaj, z pomocą przyszła firma Loft Affair, która wspiera właścicieli w funkcjonalnym zaprojektowaniu i wykończeniu lokali. Klienci, którzy zdecydowali się na samodzielną aranżacje przestrzeni, również przystępują do pierwszych prac.

Co czyni projekt wyjątkowym?

  • ponad 1 ha terenu inwestycji sąsiadującego z Tatrzańskim Parkiem Narodowym,
  • 8 budynków apartamentowych z widokiem na zachwycającą panoramę Tatr (w tym bezpośrednio na Giewont),
  • 78 apartamentów o powierzchniach atrakcyjnych inwestycyjnie – już od 25 m2,
  • bogata strefa usługowo-rekreacyjna z recepcją, narciarnią, strefą SPA, siłownią oraz restauracją. Najmłodsi znajdą tu plac zabaw, stawy rekreacyjne oraz przestronne tereny zielone.

Pierwsze akty przeniesienia własności planowane są jeszcze na sierpień br.

Strategicznym partnerem sprzedaży I etapu inwestycji Enklawa Polany była firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Cyrhla Villas – Zakopane – 50% realizacji prac za nami!

Następny artykuł

Apartamenty na Wyspie Sobieszewskiej – 70% prac za nami

Zobacz również