Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Apartamenty na Wyspie Sobieszewskiej – 70% prac za nami

Kategorie: AktualnościMorzeData publikacji: 24.08.2022

Już na przełomie roku planowane jest zakończenie prac budowlanych związanych z realizacją inwestycji Baltic Line oraz Baltic Porto na Wyspie Sobieszewskiej. W obu projektach postawiono na funkcjonalnie zaprojektowane przestrzenie, atrakcyjne położenie i interesujące koncepcje.

Dzięki temu, Klienci odnaleźli w nich nie tylko swój nadmorski azyl, ale również sposób na generowanie zysków z najmu krótkoterminowego. Przedstawiamy postępy prac.


Co nowego na terenach inwestycji?

Baltic Line: Aktualnie, realizowany jest już V etap budowy. W budynku B3 tworzona jest konstrukcja dachu wraz z izolacją i pokryciem. W przypadku budynków B1 i B2 prace skupiają się na elewacji: wyklejeniu styropianu bez warstwy zbrojącej i obróbek blacharskich. Wewnątrz budynków powstają instalacje elektryczne na poziomie +2, instalacje wodno-kanalizacyjne podposadzkowe na poziomie +1 i +2 oraz tynki na poziomie 0 i +1. W tym etapie, zostaną utworzone także drogi wewnętrzne na terenie działki.  Po zakończeniu prac, realizacja projektu będzie stanowić 69% całości przedsięwzięcia.

Baltic Porto: 76% realizacji projektu za nami! W VII, realizowanym właśnie etapie, elewacja północna i wschodnia zostanie uzupełniona o balustrady. Wokół budynku, nałożona zostanie nawierzchnia dróg i chodników. Zgodnie z założeniami, wczesną jesienią, projekt osiągnie poziom 90% realizacji.

Wyłącznym partnerem sprzedaży inwestycji Baltic Line i Baltic Porto jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Projekt apartamentów w Kościelisku z oferty Marshall RE z pozwoleniem na użytkowanie

Następny artykuł

Belle View Szklarska Poręba – aktualności z placu budowy

Zobacz również