Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Baltic Porto – Wyspa Sobieszewska

Ul. Kempingowa Gdańsk
Region inwestycji:

nad morzem

LICZBA APARTAMENTÓW: 72

METRAŻ: 28m2-45m2

CENA NETTO OD: 392,682

Status inwestycji: w sprzedaży

Baltic Porto – Wyspa Sobieszewska

Odkryj Wyspę Sobieszewską

Baltic Porto to projekt znajdujący się na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. To inwestycja adresowana do osób poszukujących wytchnienia od codziennych obowiązków, w otoczeniu sosnowych lasów i morza. Atrakcyjność inwestycyjną projektu oprócz lokalizacji zapewniają stosunkowo niewielkie powierzchnie apartamentów: od 28 m2 do 45 m2.

 

Plaże Wyspy Sobieszewskiej odznaczane są statusem Błękitnej Flagi. Wyróżnienie jest gwarancją jakości oraz idealnych warunków do spędzania czasu na plaży. Przyznawane jest tylko najlepszym kąpieliskom na całym świecie, które reprezentują najwyższe standardy bezpieczeństwa, czystości oraz troski o środowisko naturalne. Kąpieliska tworzą 11 kilometrowy, szeroki, piaszczysty pas plaży prowadzący od rezerwatu Ptasi Raj aż do rezerwatu Mewiej Łachy.

100%
Start budowy 4Q 2021
Stan zaawansowania budowy
Budowa zakończona w 4Q 2022

Wypoczywaj wśród rezerwatów przyrody

Pełna własność

Wpis do księgi wieczystej

Apartamenty gotowe do odbioru

Odbierz klucze po podpisaniu umowy

Lokale objęte 23% VAT

Z możliwością pełnego zwrotu

Miejsce postojowe

25 000 zł netto

Wykończenie pod klucz

Odbierz gotowy apartament

Nowoczesne rozwiązania

Mobilny dostęp do apartamentów

Otoczenie natury

Wśród rezererwatów przyrody

Model biznesowy - sam zdecyduj

Zamieszkaj - Wypoczywaj - Zarabiaj

W harmonii z naturą

Apartamentowiec Baltic Porto to zaledwie 3–kondygnacyjny obiekt o nowoczesnej architekturze oraz dużej funkcjonalności. Budynek składa się z 72 apartamentów  1-, 2- i 3- pokojowych o powierzchniach atrakcyjnych pod kątem inwestycyjnym.

Dodatkowo, każdy lokal posiada balkon lub ogródek umożliwiający relaks w zaciszu własnego apartamentu. W trosce o komfort właścicieli oraz gości, na terenie inwestycji przewidziano powstanie strefy relaksu – dwóch saun oraz części recepcyjnej.

Stylowe wnętrza

Opracowując koncepcję aranżacji części wspólnych wybrano minimalistyczne formy i prostą zabudowę, która doskonale komponuje się z akcentami drewna, ciepłymi beżami oraz delikatnymi szarościami. Oprócz tego projektanci w nienachalny sposób wprowadzili także subtelne detale oparte na połączeniu czerni i bieli. Dzięki dodatkowemu zastosowaniu ciepłego światła, stworzone zostaną przytulne wnętrza, w którym właściciele oraz goście poczują nadmorski klimat bez sztampowych rozwiązań stylistycznych.

Lokale zakupione w inwestycji Baltic Porto na życzenie Klienta mogą zostać wykończone i w pełni wyposażone – gotowe do zamieszkania! Dostępne pakiety aranżacji wnętrz – nowoczesny oraz skandynawski zostały stworzone z myślą o nadmorskich projektach apartamentowych.

Model biznesowy-sam zadecyduj

Kup apartament

na własne potrzeby lub przekaż go w ręce profesjonalistów i czerp zyski z wynajmu

Zarabiaj

na wzroście wartości nieruchomości oraz z najmu w modelu podziału zysku

Wypoczywaj

w unikatowej lokalizacji i ciesz się wysokim standardem wykończenia i obsługi

Atuty inwestycji

Recepcja

Wynajmij swój lokal bez przeszkód

Komfort

Winda

Udogodnienia

Sauny, rowerownia

Bezpieczeństwo

Monitoring, szlaban

Sąsiedztwo lasu i rezerwatów przyrody

Ujście Wisły

350 m

Plaża

1.1 km

Rezerwat Mewia Łacha

2.3 km

Rezerwat Ptasi Raj

8 km

Gdańsk - centrum

24 min

Port Lotniczy im L. Wałęsy

36 km

Aktualności na temat inwestycji

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo. Spotkajmy się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej nieruchomości.

kontakt@marshallre.pl

+48 577 080 006

Biuro sprzedażyul. Poznańska 11, lokal 5B
00-682 Warszawa

Skontaktuj się z nami