Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Granaria – Gdańsk

Gdańsk, ul. Chmielna
Region inwestycji:

nad morzem

LICZBA APARTAMENTÓW: 126

METRAŻ: 32m2-69m2

CENA NETTO OD: 771,544

Status inwestycji: w sprzedaży

Apartamenty na Wyspie Spichrzów

Skontaktuj się z nami

Granaria – Gdańsk

Granaria – nowa wizytówka Gdańska

Granaria to unikatowe przedsięwzięcie, łączące nowoczesne potrzeby miasta z poszanowaniem historii. Projekt obejmuje apartamenty, lokale usługowo-handlowe, parking podziemny oraz nowoczesny hotel z salami konferencyjnymi. Całość uzupełni ogólnodostępny plac miejski oraz nowa kładka dla pieszych, łącząca go z centrum.

 

Nazwa nawiązuje do spichlerzy, które 600 lat temu stanowiły serce handlu w Gdańsku. Projekt odrodzi tę część miasta, łącząc historyczne pozostałości z nowoczesnością. Granaria przywraca życie Wyspie Spichrzów, tworząc przestrzeń dla mieszkańców i turystów. To powrót do klasycznej konstrukcji przestrzeni miejskiej, z poszanowaniem lokalnej historii i ekologii.

 

W drugim etapie inwestycji powstaną apartamenty w kwartale między ulicą Pożarniczą a Basztową, według projektu pracowni Mąka Sojka Architekci. Architektura i wykończenie budynków nawiązują do historycznych spichlerzy. Ponad 500 mieszkań o różnym metrażu spełnia najwyższe standardy jakościowe i estetyczne. Przebudowa mariny oraz zmiany w Moście Stągiewnym umożliwią swobodne poruszanie się jachtów po Motławie i okolicy wyspy.

95%
Start budowy IQ 2023
Stan zaawansowania budowy
Planowane zakończenie budowy IIIQ 2024

W samym sercu Gdańska

Doskonała lokalizacja

ścisłe centrum Gdańska

Pełna własność

z wpisem do Księgi Wieczystej

Lokale objęte 23% VAT

z możliwością pełnego odliczenia

Szybki termin realizacji

odbierz klucze do końca 2024

Układ funkcjonalny

zaprojektój zgodnie ze swoim pomysłem

Opcja wykończenia pod klucz

odbierz gotowy apartament

Bezpieczeństwo

ponad 20 letnie doświadczenie dewelopera

Model biznesowy

Kup - Wypoczywaj - Zarabiaj

Wyspa Spichrzów – z historią w tle…

Wyspa Spichrzów, położona w samym sercu Gdańska, ma długą historię sięgającą średniowiecza. Już od XIII wieku, kiedy to Gdańsk stanowił ważny port handlowy na szlaku bałtyckim, na wyspie wznoszono spichlerze przeznaczone do przechowywania zbóż, soli, przypraw i innych towarów. Te okazałe budowle, wznoszone z charakterystycznego dla regionu ceglanego materiału, były znakiem potęgi i znaczenia miasta w światowym handlu.

W ciągu wieków, Wyspa Spichrzów przeszła wiele przemian. W okresie hanzeatyckim, Gdańsk stał się ważnym ośrodkiem handlowym, a spichlerze na wyspie pełniły kluczową rolę w gromadzeniu i dystrybucji towarów. W późniejszych latach, w wyniku różnych wydarzeń historycznych, Wyspa Spichrzów uległa zniszczeniu i odbudowie. W okresie powojennym, była to część Gdańska, która przeżywała różne przekształcenia, a historyczne spichlerze pozostawały zaniedbane.

Właśnie w tym kontekście narodził się projekt Granaria. W latach 90-tych XX wieku, Gdańsk podjął decyzję o rewitalizacji Wyspy Spichrzów, aby przywrócić jej dawny blask i witalność. To właśnie w ramach tego przedsięwzięcia narodziła się idea Granaria.

Z myślą o mieszkańcach

Granaria zapewnia mieszkańcom zupełnie nową jakość życia poprzez unikalne połączenie zalet mieszkania w centrum dużego miasta z cichą i spokojną enklawą, gdzie nowoczesność współistnieje z elementami historycznymi. Mieszkańcy będą mieli dostęp do wewnętrznego dziedzińca, pełnego zieleni i starannie zaprojektowanych miejsc do wspólnego wypoczynku. Parter budynku będzie mieścił koncepcję kawiarniano-restauracyjną oraz liczne punkty usługowo-handlowe, podnosząc komfort codziennego życia na wyższy poziom. Ponadto mieszkańcy Granarii będą mogli korzystać z wszystkich atrakcji i udogodnień, jakie oferuje duże miasto.

W myśl Nowego Urbanizmu, nowo tworzone przestrzenie miejskie powinny integrować funkcje mieszkaniowe, usługowe i rekreacyjne, umożliwiając mieszkańcom pracę, zakupy, spędzanie wolnego czasu, korzystanie z oferty kulturalnej czy wizyty u lekarza w najbliższej okolicy. Dodatkowo, taka przestrzeń powinna być atrakcyjna wizualnie, przyjazna i bezpieczna.

 

Model biznesowy

Kup apartament

na własne potrzeby lub przekaż go w ręce profesjonalistów i czerp zyski z wynajmu

Zarabiaj

na wzroście wartości nieruchomości oraz z najmu w modelu podziału zysku

Korzystaj z pobytów

wypoczywaj w unikatowej lokalizacji i ciesz się wysokim standardem wykończenia i obsługi

Udogodnienia

Szeroki wybór apartamentów

Apartamenty jedno, dwu oraz trzy-pokojowe

Wysokość pomieszczeń

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Komfort

Windy w budynkach

Usługi concierge

Najwyższa jakość obsługi

Doskonała lokalizacja

Przystanek autobusowy

3 min

Dworzec kolejowy

6 min

Stocznia Gdańska

13 min

Plaża Stogi

17 min

Stare Miasto

20 min spacerem

Port Lotniczy

22 min

Trasa S-7

6,5 km

Aktualności na temat inwestycji

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo. Spotkajmy się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej nieruchomości.

kontakt@marshallre.pl

+48 577 080 006

Biuro sprzedażyul. Poznańska 11, lokal 5B
00-682 Warszawa

Skontaktuj się z nami