Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Projekty apartamentowe na Wyspie Sobieszewskiej – co nowego na budowach?

Kategorie: AktualnościMorzeData publikacji: 28.06.2022

Nadmorska dzielnica Gdańska – Wyspa Sobieszewska już na przełomie 2022/2023 roku zyska dwie nowe inwestycje apartamentowe. Będą one stanowić nowoczesną alternatywę dla istniejącej w rejonie bazy noclegowej.

Goście przybywający na Wyspę w poszukiwaniu ciszy i wytchnienia, znajdą miejsca, które zachęcą ich by nie tylko pozostać tu na dłużej, ale również na Wyspę powracać.

 

Postępy prac budowlanych

Baltic Line: Aktualnie, w realizacji pozostaje IV etap budowy, który zakłada powstanie ścian poziomu III bez ścianek działowych, a także stropu na tych samych kondygnacjach w budynkach B2 i B3. Ścianki działowe powstaną na poziomie I i II. W budynku B3 rozpocznie się montaż stolarki PVC i aluminiowej. Zostanie wykonana instalacja elektryczna i instalacja wodno-kanalizacyjna na poziomie 0. Po zakończeniu IV etapu prac, realizacja projektu będzie stanowić 55% całości przedsięwzięcia.

Baltic Porto: Realizowany jest już VI etap projektu, który obejmuje prace zewnętrze takie jak: utworzenie  wierzchnich warstw przeciwwodnych i obróbki blacharskiej dachu oraz wykonanie elewacji budynku na ścianie północnej i wschodniej. W tym etapie, powstanie także instalacja podposadzkowa wodno-kanalizacyjna na poziomie 0 i +1. Zamontowane zostaną balustrady zewnętrzne na elewacjach  południowej i zachodniej.  Powstanie także układ drogowy –krawężniki i nawierzchnia parkingów. Po zakończeniu etapu VI, stopień zaawansowania budowy będzie można oszacować na poziomie ok. 76%.

Projekty Baltic Line i Baltic Porto – dlaczego warto?

Lokalizacja

 • Projekty powstają w sąsiedztwie sosnowego lasu, przez który przechodząc, dotrzemy do szerokiej, piaszczystej plaży odznaczonej statusem „Błękitnej flagi”.  Status jest przyznawany kąpieliskom wyróżniającym się m.in bezpieczeństwem i ekologią.
 • Teren z roku na rok zyskuje nowe obiekty podnoszące jego atrakcyjność turystyczną. Nowoczesna marina jachtowa mieszcząca ponad 70 jednostek, trasa rowerowa wokół Wyspy (w tym międzynarodowy szlak Eurovelo) czy stale powiększająca się baza noclegowa sprawiają, że Sobieszewo wyrasta na turystyczną dzielnicę Gdańska.
 • W czasach gdy nasze miasta coraz bardziej przypominają betonowe dżungle, zaczynamy doceniać miejsca,
  w których natura została zachowana w jak największym stopniu
  Jesteśmy w stanie również za nie coraz więcej zapłacić. Wyspa Sobieszewska to tereny zalesione niemal w 40% powierzchni gdzie dużą jej część stanowią także rezerwaty przyrody chętnie odwiedzane przez turystów każdego roku.

Koncepcja projektów  

 • Projekty przewidują powstanie apartamentów o powierzchniach od 27 m2 do 45 m2 z aneksami kuchennymi. W obu inwestycjach, do każdego apartamentów przynależy balkon lub ogródek.
 • Na terenie obiektów niebrakuje przestrzeni zielonych czy dodatkowych udogodnień jak np. sauny.
 • Apartamenty mogą zostać wykończone i wyposażone pod klucz oraz powierzone w zarządzanie profesjonalnemu operatorowi.
 • Inwestycje Baltic Line i Baltic Porto zostały zaprojektowane tak,aby sprostać oczekiwaniom osób poszukujących wytchnienia w nadmorskiej dzielnicy miasta jednak z dala od zatłoczonych kurortów.
 • Nieruchomości z całą pewnością będą stanowić atrakcyjną formę lokowania kapitału zarówno dla osób chcących czerpać zyski z najmu krótkoterminowego jak i tych poszukujących swojego drugiego domu.

Wyłącznym partnerem sprzedaży inwestycji Baltic Line i Baltic Porto jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Następny artykuł

Pierwszy projekt apartamentowy w Mikołajkach z oferty Marshall RE ukończony!

Zobacz również