Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Pierwszy projekt apartamentowy w Mikołajkach z oferty Marshall RE ukończony!

Kategorie: AktualnościWarmia i MazuryData publikacji: 05.07.2022

Lake Park Residence to projekt powstający w pierwszej linii brzegowej Jeziora Mikołajskiego. Przez wielu Klientów wybierany był jako wymarzone miejsce na swój drugi dom. Inni, w jego lokalizacji, niskiej podaży podobnych projektów i funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentach dostrzegli potencjał na generowanie zysku pochodzących z najmu krótkoterminowego.

Projekt deweloperski w Mikołajkach od samego początku realizacji przyciągał uwagę. Malowniczo usytuowany obiekt wśród nowoczesnych marin jachtowych zachwycał zarówno z lądu jak i z wody. Jego lokalizacja umożliwi mieszkańcom i ich gościom korzystanie z uroków Mikołajek i Mazur tj. żeglarstwa, sportowych aktywności na świeżym powietrzu czy jesiennych wypraw na grzyby.

Realizacja projektu Lake Park Residence w Mikołajkach rozpoczęła się w 2Q 2020 r. Aktualnie, prace budowlane
i aranżacyjne zmierzają ku końcowi
. Właściciele apartamentów odbierają klucze do swoich lokali. Trwa również proces podpisywania Umów przenoszenia własności. Pierwsi Klienci, którzy zdecydowali się na wykończenie
i wyposażenie 
apartamentu zaproponowane przez dewelopera, mogą cieszyć się korzystaniem nieruchomości już teraz. Inni, przystępują do pierwszych prac wykończeniowych.

Inwestycja realizowana była w oparciu o nowoczesną metodę prefabrykacji zapewniającą najwyższe standardy wykonania oraz szybkość realizacji. Elementy budowlane dla projektu „Lake Park Residence”  powstawały
w zakładzie firmy Pekabex.

Wyłącznym biurem sprzedaży projektu Lake Park Residence jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Oferta apartamentowa w Mikołajkach stale się powiększa!

Ogromne zainteresowanie nieruchomością Lake Park Residence sprawiło, że do oferty sprzedażowej firmy Marshall RE trafił kolejny projekt w Mikołajkach – Pratum. Inwestycja to rozbudowany, nowoczesny kompleks z bogatą ofertą SPA & Wellness.

Poprzedni artykuł

Projekty apartamentowe na Wyspie Sobieszewskiej – co nowego na budowach?

Następny artykuł

Sol Marina – świat żagli na wyciągnięcie ręki – zdjęcia z terenu inwestycji

Zobacz również