Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Sol Marina – świat żagli na wyciągnięcie ręki – zdjęcia z terenu inwestycji

Kategorie: AktualnościMorzeData publikacji: 19.07.2022

Sol Marina zaprasza do świata jachtów! Przybywający na teren obiektu goście mogą poczuć niezwykły klimat projektu obserwując prace wykonane w ramach już zrealizowanego, I etapu. Aktualnie, powstaje II etap inwestycji, którego zakończenie planowane jest na III kw. przyszłego roku. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z terenu budowy. Jak postępują prace na terenie budowy II etapu […]

Sol Marina zaprasza do świata jachtów! Przybywający na teren obiektu goście mogą poczuć niezwykły klimat projektu obserwując prace wykonane w ramach już zrealizowanego, I etapu. Aktualnie, powstaje II etap inwestycji, którego zakończenie planowane jest na III kw. przyszłego roku. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z terenu budowy.

Jak postępują prace na terenie budowy II etapu inwestycji?

Prace ruszyły na dobre! Ich największe zaawansowanie można dostrzec w przypadku lokali w pierwszej linii brzegowej. Wszystkie osiągnęły już poziom III, najwyższej kondygnacji, na której powstają ściany działowe. Aktualnie, prace weszły w V fazę realizacji. Zakłada się, że do pierwszej połowy sierpnia br. powstaną:

  • paroizolacja na dachach – dotyczy budynków B1-B5 oraz B10-B15,
  • stolarka okienna bez akcesoriów (tj.bez klamek , nawiewników, osłonek) – dotyczy budynków B1-B5 oraz B10-B15,
  • ściany działowe wewnątrzlokalowe (z wyłączeniem szachtów) – dotyczy budynków B1-B5 oraz B10-B15

Po zakończeniu V-tej, realizowanej właśnie fazy projektu, realizację inwestycji będzie można ocenić na 58%.

Sprzedaż II etapu inwestycji trwa!

Sol Marina II będzie spójną kontynuacją pierwszego etapu projektu, oddanego do użytkowania latem 2021 roku. Sercem drugiego etapu ponownie stanie się wewnętrzna marina, wokół której znajdzie się piętnaście bardzo kameralnych, 2- i 3-kondygnacyjnych budynków. Kompleksowość usług na terenie obiektu zagwarantuje powstający, 4* hotel funkcjonujący pod marką Grano, zapewniający usługi SPA & Wellness oraz bogate zaplecze gastronomiczne.

Oferując najwyższy standard wypoczynku, unikatowy koncept zaprasza nas do świata żeglarstwa. To co wyróżnia inwestycje to przede wszystkim prywatna marina jachtowa z własnym kapitanatem. Sama marina to jednak nie wszystko. Projekt powstający pod okiem Mateusza Kusznierewicza, zapewni dostęp do całego zaplecza technicznego związanego z profesjonalną obsługą jachtów jak również solidną dawkę branżowej wiedzy przekazywanej w czasie licznych eventów żeglarskich.

O żeglarstwie na terenie inwestycji przypomina dosłownie wszystko. W klimat jachtów, Goście wprowadzani są już od momentu wejścia do budynków. To prawdziwa perełka wśród nieruchomości premium.

Partnerem sprzedaży inwestycji Sol Marina II jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Pierwszy projekt apartamentowy w Mikołajkach z oferty Marshall RE ukończony!

Następny artykuł

Cyrhla Villas – Zakopane – 50% realizacji prac za nami!

Zobacz również