Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Sol Marina – Wyspa Sobieszewska – Ostatnia szansa na zakup apartamentów w II etapie inwestycji!

Kategorie: AktualnościMorzeData publikacji: 28.12.2022

Sol Marina to luksusowa inwestycja, łącząca w sobie komfort życia na najwyższym poziomie z poczuciem wolności. Oferta apartamentów została stworzona dla osób poszukujących ekskluzywnej nieruchomości nad Morzem Bałtyckim. Kompleks posiada własną marinę, gdzie jachty lub łodzie motorowe pozostaną pod opieką bosmana.

Projekt realizowany jest w trzech etapach. Drugi z nich (aktualnie w budowie) zakłada powstanie 127 luksusowych apartamentów o powierzchni od 25 do 85 m2 wyposażonych w inteligentne rozwiązania.

Przebieg prac budowlanych II etapu

Budowa II etapu projektu Sol Marina wkroczyła w kolejny poziom zaawansowania.

Obecnie trwają prace skupiające się na:

  • montażu prefabrykowanych murów oporowych po obwodzie mariny,
  • termoizolacji dachów budynków,
  • powstawaniu ścian działowych wewnątrz lokalowych,
  • budowie instalacji podtynkowych i tynków w lokalach mieszkalnych.

Do 06.01.2023 r. planowane jest zakończenie budowy termoizolacji elewacji (bez warstw wykończeniowych) oraz instalacji podposadzkowych w lokalach mieszkalnych.

Okna we wszystkich budynkach zostały wstawione.

Termin zakończenia budowy II etapu inwestycji Sol Marina przewiduje się na III Q 2023 r.

Luksusowe apartamenty nad morzem — Sol Marina II

Sol Marina II jest kontynuacją oddanej do użytku w ubiegłym roku pierwszej części projektu. W drugim, realizowanym właśnie etapie zaplanowano powstanie:

  • 15 kameralnych budynków a w nich 127 apartamentów,
  • prywatnej mariny mogącej pomieścić 48 jachtów lub łodzi motorowych,
  • parkingów naziemnych,
  • w pełni wyposażonego nabrzeża.

Do każdego apartamentu będzie zainstalowana klimatyzacja oraz inteligentny system sterowania ogrzewaniem. Istnieje możliwość wykończenia apartamentu pod klucz.

Niezwykłe walory środowiska, a zarazem optymalne położenie względem Autostrady A1 i Drogi Ekspresowej S7 oraz bliskość Trójmiasta sprawia, że obszar Wyspy Sobieszewskiej przez cały rok przyciąga zarówno osoby szukające wytchnienia jak i tych, ceniące łatwy dostęp do walorów miasta.

Sol Marina zapewnia najwyższy standard wypoczynku

Do dyspozycji mieszkańców i gości pozostanie strefa SPA & Wellness znajdujące się na obszarze kompleksu. Do dyspozycji będą również basen i siłownia.

Kompleks będzie posiadał własną restaurację, salę bankietową i konferencyjną.

Na swoich właścicieli czeka jeszcze 15 apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach. To ostatnia szansa na zakup nieruchomości w wyjątkowej inwestycji nad Zatoką Gdańską.

Partnerem sprzedaży inwestycji Sol Marina jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Baltic Line i Baltic Porto – apartamenty na Wyspie Sobieszewskiej – pierwsze lokale już w rękach Właścicieli

Następny artykuł

Rozwój rynku nieruchomości w Kościelisku

Zobacz również