Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Baltic Line i Baltic Porto – apartamenty na Wyspie Sobieszewskiej – pierwsze lokale już w rękach Właścicieli

Kategorie: AktualnościMorzeData publikacji: 20.12.2022

Ostatnie tygodnie na terenie inwestycji Baltic Line i Baltic Porto upływają pod znakiem finalizacji budowy. Pierwsze apartamenty już trafiają w ręce swoich właścicieli! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z terenu inwestycji.Ostatnie tygodnie na terenie inwestycji Baltic Line i Baltic Porto upływają pod znakiem finalizacji budowy. Pierwsze apartamenty już trafiają w ręce swoich właścicieli! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z terenu inwestycji.

Co nowego na placu budowy?

Budowa Baltic Line dobiega końca. Prace nad elewacją budynków zostały zakończone. Obecnie trwa układanie płytek w częściach wspólnych. Odbiory mieszkań zaplanowane są na styczeń/luty 2023 r.

Inwestycja Baltic Porto jest gotowa. Pierwsze odbiory apartamentów już za nami.

Co czyni projekty wyjątkowymi?

Baltic Line oraz Baltic Porto to nowoczesne projekty apartamentowe realizowane w najbardziej zielonej części Gdańska – na Wyspie Sobieszewskiej.

Szerokie, niezatłoczone plaże pełne bursztynów, lasy i rezerwaty przyrody w połączeniu z infrastrukturą żeglarską i rowerową tworzą nadmorską enklawę jaką jest Wyspa Sobieszewska.

Baltic Line i Baltic Porto to projekty, które doskonale wpasowują się w otaczającą je naturę. Inwestycje wyróżnia nowoczesna architektura oraz funkcjonalność.

Projekty na Wyspie Sobieszewskiej przypadną do gustu zarówno osobom szukającym nad morzem swojego miejsca, jak i tych, którzy oczekują dodatkowego źródła dochodu z najmu krótkoterminowego.

Baltic Line i Baltic Porto to:

  • Strefa relaksu z saunami, jacuzzi.
  • Bliskość rezerwatów przyrody i plaż oznaczonych „Błękitną Flagą”.
  • Loggia, balkon lub ogród do każdego apartamentu.
  • Nowoczesne wykończenie „pod klucz” na życzenie Klienta

Sprzedaż apartamentów trwa

Wciąż można zakupić apartamenty w inwestycjach Baltic Line oraz Baltic Porto. W inwestycjach znajdziemy lokale 1- i 2-pokojowe o metrażach od 26 m2 do 45 m2,  które mogą zostać wykończone i w pełni wyposażone – gotowe do zamieszkania!.

Właściciele mają również możliwość powierzenia swojej nieruchomości w ręce profesjonalnego operatora, który będzie odpowiedzialny za profesjonalną obsługę gościa i marketing.

Głównym partnerem sprzedaży projektów Baltic Line i Baltic Porto jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Złoty Horyzont i Belle View – aktualności z budowy w Szklarskiej Porębie

Następny artykuł

Sol Marina – Wyspa Sobieszewska – Ostatnia szansa na zakup apartamentów w II etapie inwestycji!

Zobacz również