Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Złoty Horyzont i Belle View – aktualności z budowy w Szklarskiej Porębie

Kategorie: AktualnościGóryData publikacji: 14.12.2022

Szklarska Poręba jest miejscem, które odwiedzają turyści przez cały rok. Miejscowość cieszy się popularnością nie tylko w sezonie zimowym, ale również i letnim. W 2018 roku w ciągu dwóch miesięcy wakacji, Szklarską Porębę odwiedziło ok. 1 milion osób. I co roku ta liczba się powiększa. Miasto może więc być atrakcyjnym miejscem do zainwestowania środków w nieruchomości w górach.

W 2023 roku w Szklarskiej Porębie powstaną 2 luksusowe projekty: z widokiem na Szrenicę, bogatym zapleczem SPA, blisko centrum miasta i stoków narciarskich.

Złoty Horyzont – ul. Górna 19, Szklarska Poręba

Apartamenty w tej inwestycji mają niesamowity widok na panoramę gór. Do dyspozycji właścicieli jest również ogólnodostępny taras widokowy.

W ofercie znajdują się lokale o metrażach: od 20 m2 do 42 m2. Apartamenty zostaną utrzymane w takim samym standardzie – wykończone i wyposażone przez dewelopera.

Jak postępują prace budowlane?

Budowa I etapu inwestycji dobiega końca. Aktualnie, prace budowlane skupiają się na wykończeniu obiektu. Trwa montaż instalacji podposadzkowej wod.-kan., montaż wind oraz balustrad. Na zewnątrz, wykonywana jest elewacja.

Planowany termin ukończenia budowy I etapu – I Q 2023 r.

W przypadku II etapu inwestycji, ukończono murowanie fundamentów oraz ścian zewnętrznych dwóch poziomów hali garażowej. Aktualnie, powstają ściany zewnętrzne pierwszej kondygnacji użytkowej.

Planowany termin ukończenia budowy II etap – 3/ 4 Q 2023 r.

Belle View – ul. Słoneczna, Szklarska Poręba

Jednym z największych atutów inwestycji jest jej lokalizacjaProjekt Belle View położony w samym centrum Szklarskiej Poręby. W pobliżu Stacji Narciarskiej Pietkiewiczówka – 550 m.

Z apartamentów otwiera się widok na Szrenicę oraz Góry Izerskie. Dodatkowo, w inwestycji znajdą się:

  • strefa saun/ jacuzzi,
  • bawialnia dla dzieci,
  • narciarnia/ rowerownia.

Jak postępują prace na terenie inwestycji?

Zabetonowano ściany podziemia. Zakończone betonowanie i wykonano w całości płytę fundamentową. Zakończona budowa ścian zewnętrznych poziomu -1 (hali garażowej). Powstaje także strop poziomu 1.

Ukończenie budowy jest zaplanowane na  4 Q 2023 roku.

Partnerem sprzedaży inwestycji Belle View oraz Złoty Horyzont jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Znajdź swoja Harmonię – domy z widokiem na Giewont w Zakopanem

Następny artykuł

Baltic Line i Baltic Porto – apartamenty na Wyspie Sobieszewskiej – pierwsze lokale już w rękach Właścicieli

Zobacz również