Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Sprawdź jak powstaje inwestycja w Zakopanem – Cyrhla Villas

Kategorie: AktualnościGóryData publikacji: 27.10.2022

Na terenie inwestycji dzieje się naprawdę dużo! Apartamenty realizowane są w technologii murowanej z zachowaniem więzi z tradycyjną architekturą Podhala. Wszystkie elementy zostały wykonane z naturalnego drewna, aby obiekt zyskał niepowtarzalny, górski charakter. Prace budowlane rozpoczęły się w marcu 2022 roku. Najbardziej zaawansowany poziom ich realizacji można dostrzec w przypadku budynku nr. 4, którego ściany zewnętrzne są pokrywane ozdobnym drewnem. […]

Na terenie inwestycji dzieje się naprawdę dużo!

Apartamenty realizowane są w technologii murowanej z zachowaniem więzi z tradycyjną architekturą Podhala. Wszystkie elementy zostały wykonane z naturalnego drewna, aby obiekt zyskał niepowtarzalny, górski charakter.

Prace budowlane rozpoczęły się w marcu 2022 roku. Najbardziej zaawansowany poziom ich realizacji można dostrzec w przypadku budynku nr. 4, którego ściany zewnętrzne są pokrywane ozdobnym drewnem. Wykonana została również pokrywa dachowa. Pozostałe budynki są na podobnym stopniu zaawansowania: trwa okablowywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz ruraż instalacji sanitarnych (wodkan CO). Wykonano już 90% prac elewacyjnych oraz tynków wewnętrznych poza okładzinami drewnianymi ścian i podkładów pod posadzki. Stopień zaawansowania prac całej inwestycji ocenia się na ok. 75%.

Kilka słów o projekcie

  • I etap inwestycji oferuje przestronne i bardzo komfortowe apartamenty idealne na dłuższy wypoczynek dla rodzin z dziećmi czy grupy przyjaciół. Każdy z lokali o powierzchni ok. 110 m2 będzie posiadał ponad 40-metrowy, widokowy taras z własną gorącą banią.
  • Każdy z Klientów odbierze lokal w pełni wykończony i wyposażony – z dbałością o najdrobniejsze detale jak np. sztućce czy podgrzewacz do butów. Tak zaprojektowane powierzchnie z pewnością podniosą komfort dłuższych pobytów i zostaną docenione przez przyszłych gości.
  • 16 000 m2 terenów zielonych zostanie w pełni zagospodarowane! Tarasy do praktykowania jogi nad potokiem, SPA, alpakarnia, kalistenika, domki na drzewach i plaża to tylko część rozrywek, które będą czekać na przyszłych gości. Kolejne etapy projektu przewidują powstanie strefy gastronomicznej.

Zakończenie prac nad I etapem inwestycji planowane jest na I Q 2023 roku.

Partnerem sprzedaży inwestycji Cyrhla Villas jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

 

Poprzedni artykuł

Nadmorska Florina Łeba – postępy prac budowlanych oraz nowe możliwości aranżacji wnętrz

Następny artykuł

Apartamenty na Wyspie Sobieszewskiej – odbiory ruszają!

Zobacz również