Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Nadmorska Florina Łeba – postępy prac budowlanych oraz nowe możliwości aranżacji wnętrz

Kategorie: AktualnościMorzeData publikacji: 07.10.2022

Zaledwie 5 min od jednej z najpiękniejszych polskich plaż, w sąsiedztwie Jeziora Sarbsko powstaje projekt Florina w Łebie. Apartamenty zyskały właśnie zupełnie nowe możliwości aranżacyjne, które z całą pewnością wpłyną one na komfort wypoczynku mieszkańców i ich gości. 

Kilka słów o inwestycji

Inwestycja Florina powstaje we wschodniej części Łeby, przy ul. Nadmorskiej 22. Teren projektu jest oddalony o ok. 1 km od centrum nadmorskiego kurortu, który w sezonie letnim szczególnie tętni życiem.

Projekt zakłada powstanie 129 apartamentów o powierzchni od 24 m2 do 68 m2. Do każdego z apartamentów przynależy balkon. Na dwóch ostatnich kondygnacjach każdego budynku znajdą się przestronne, II-poziomowe apartamenty. Każdy z lokali będzie posiadał prywatne, zewnętrzne miejsce parkingowe.

Zupełnie nowe możliwości aranżacji

Apartamenty na każdej kondygnacji zostały zaprojektowane jako otwarta przestrzeń z możliwością aranżacji przez właściciela . Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, przygotowane zostały wizualizacje ukazujące propozycje wydzielenia dodatkowej przestrzeni (np. sypialni). Klient zakupujący apartament o powierzchni od ok. 35 m2 będzie mógł wydzielić dodatkowe pomieszczenie (np. z przeznaczeniem na część sypialnianą). Pozwoli to na komfortowe użytkowanie apartamentu przez większą liczbę osób (np. rodziny z dziećmi) czy zwiększenie przychodów pochodzących z najmu. Efekt wydzielenia uzyskiwany zostanie dzięki nowoczesnym, loftowym przeszkleniom.

Realizacja prac

Inwestycja powstaje w II etapach. Pierwszy z nich, zakłada realizację trzech budynków o ekspozycji południowej (A, B i C). Zakończenie planowane jest na I Q 2023 roku. Co istotne, w trosce o komfort właścicieli i gości, apartamenty będą oddawane już wykończone. Najbardziej zaawansowane prace budowlane można zaobserwować w przypadku budynków A i B. Oba budynki osiągnęły już wysokość IV kondygnacji, w których  trwa montaż okien. W przypadku budynku C, ukończono budowę ostatniej kondygnacji, a stopień realizacji określa się na ok. 50 %.

Budowa II etapu – budynku D o układzie zachodnim, również została rozpoczęta. Aktualnie, trwa budowa fundamentów. Planowane zakończenie prac przewiduje się na IV Q 2023 roku.

Strategicznym partnerem sprzedaży inwestycji Florina jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Apartamenty przy Wielkiej Krokwi w Zakopanem – budowa dobiega końca

Następny artykuł

Sprawdź jak powstaje inwestycja w Zakopanem – Cyrhla Villas

Zobacz również