Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Apartamenty przy Wielkiej Krokwi w Zakopanem – budowa dobiega końca

Kategorie: AktualnościGóryData publikacji: 28.09.2022

Budowa apartamentów premium w pobliżu Wielkiej Krokwi w Zakopanem, która rozpoczęła się w maju 2021 roku zmierza ku końcowi. Za realizację projektu odpowiada firma STRABAG będąca Generalnym Wykonawcą inwestycji. Zwierzyniecka Residence, bo tak nazywa się kompleks, już na początku 2023 roku zachwyci swoich mieszkańców jakością wykonania, ofertą rekreacyjną oraz wyjątkowo atrakcyjną lokalizacją.

Kilka słów o projekcie..

Mocną stroną projektu apartamentów Zwierzyniecka Residence jest jego atrakcyjne położenie: zaledwie 600 m od skoczni narciarskiej Wielka Krokiew, w cichej, willowej dzielnicy, tuż przy ul. Zwierzynieckiej.

Ten niezwykle kameralny projekt składa się z dwóch, zaledwie 4-kondygnacyjnych budynków oraz zewnętrznej strefy SPA. Został zaprojektowany tak, by dawać wytchnienie w tętniącym życiem górskim kurorcie. Swoje miejsce znajdą tu osoby szukające w górach drugiego domu jak ci, którzy oczekują dodatkowego źródła dochodu z najmu krótkoterminowego.

Informacje z placu budowy

Budowa obiektu rozpoczęła się na początku maja 2021 r. Wewnątrz obu budynków gotowe są już szyby dźwigów osobowych oraz schody. W najbliższym czasie prace budowlane będą skupiać się na wykonaniu instalacji wewnętrznych (m.in. elektrycznych, wod-kan), pracach wykończeniowych w apartamentach oraz instalacji wind. W budynkach, rozpocznie się malowanie ścian oraz montaż elementów dekoracyjnych. Na zewnątrz apartamentowców, rozpoczną się prace przygotowawcze pod nawierzchnię drogi wewnętrznej oraz miejsc parkingowych a także realizacja aranżacji zieleni i nasadzeń.

Termin zakończenia realizacji projektu przewiduje się na przełom 2022/2023 roku.

Wyłącznym biurem sprzedaży projektu Zwierzyniecka Residence była firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Sol Marina – aktualności z placu budowy

Następny artykuł

Nadmorska Florina Łeba – postępy prac budowlanych oraz nowe możliwości aranżacji wnętrz

Zobacz również