Wśród inwestycji, które powstają w tym urokliwym miejscu, warto wyróżnić Złoty Horyzont i Belle View. Oba projekty zapewniają wyjątkowy widok na Panoramę Karkonoszy i oferują nowoczesną architekturę oraz wysoki standard wykończenia. To doskonałe miejsca pod katem inwestycji w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski.

Złoty Horyzont: Luksusowe apartamenty z doskonałymi udogodnieniami

Złoty Horyzont to inwestycja, która przyciąga uwagę swoim unikalnym położeniem. Projekt oferuje wspaniały widok na panoramę Karkonoszy, umożliwiając mieszkańcom i gościom delektowanie się malowniczym krajobrazem tego regionu.

Apartamentowce wyróżniają się nowoczesną architekturą z licznymi przeszkleniami oraz wysokim standardem wykończenia. Jednak to nie wszystko, co Złoty Horyzont ma do zaoferowania.

Kompleks posiada bogato wyposażoną strefę rekreacyjno-gastronomiczną. W ramach projektu znajduje się:

  • basen rekreacyjny,
  • restauracja z lobby barem,
  • sauna parowa i sucha,
  • infrasauna,
  • grota solna,
  • pokój relaksacyjny,
  • siłownia

Miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mieli do dyspozycji rowerownię oraz narciarnię. Na ostatnie kondygnacji budynku znajduje się taras widokowy, gdzie można delektować się kawą, podziwiając malownicze krajobrazy Karkonoszy.

Dla rodzin z dziećmi przewidziano salę zabaw, zewnętrzny plac zabaw oraz brodzik na basenie.

Apartamenty w Złotym Horyzoncie to lokale 1-, 2- i 3-pokojowe o powierzchniach od 20,8 m² do 42,7 m², sprzedawane są w pełni wykończone.

Belle View: Stwórz swoją przestrzeń w Szklarskiej Porębie

Kolejną inwestycją wartą uwagi jest Belle View, które usytuowane jest w samym centrum Szklarskiej Poręby, w bliskiej odległości od tras pieszych, rowerowych i narciarskich.

Apartamenty oferują przepiękny widok na Szrenicę oraz Góry Izerskie. Kompleks zapewni swoim mieszkańcom wygodę i relaks dzięki narciarni, rowerowni, wózkowni oraz strefie Wellness, która obejmuje sauny suche i strefę relaksu.

Dla najmłodszych przewidziano bawialnię oraz plac zabaw. W ofercie dostępne są apartamenty 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 23 m² do 90 m².

Lokale są sprzedawane w stanie deweloperskim, ale istnieje także możliwość wykończenia pod klucz dla tych, którzy pragną uzyskać gotowy do zamieszkania lokal.

Postępy prac budowlanych na inwestycjach

W obecnej fazie postępów prac budowlanych na inwestycjach Złoty Horyzont i Belle View w Szklarskiej Porębie odnotowano znaczący sukces, osiągając 65% zaawansowania budowy.

Obie inwestycje dynamicznie rozwijają się, a prace dążą do osiągnięcia stanu surowego otwartego. W nadchodzących tygodniach rozpoczną się kolejne etapy, w tym prace nad stanem surowym zamkniętym. Zakończenie prac budowlanych jest przewidziane na grudzień 2023 r.

Złoty Horyzont i Belle View nabierają charakterystycznego wyglądu, harmonijnie wkomponowując się w malownicze otoczenie Szklarskiej Poręby.

Szklarska Poręba: Perła Karkonoszy z atrakcjami dla każdego sezonu

Decydując się na inwestycję w Szklarskiej Porębie, można liczyć na nie tylko piękne krajobrazy i doskonałe warunki wypoczynkowe, ale także na stabilny wzrost wartości nieruchomości.

Popularność tego regionu stale rośnie, a rozwijająca się infrastruktura i atrakcje turystyczne sprawiają, że Szklarska Poręba staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem do życia i inwestycji.

Inwestycje takie jak Złoty Horyzont i Belle View mają potencjał na przyciągnięcie turystów przez cały rok, co z kolei pozwala na osiągnięcie dochodów z wynajmu apartamentów.

Decydując się na zakup apartamentu w jednym z tych kompleksów, można cieszyć się nie tylko komfortem i pięknymi widokami, ale również inwestycją, która przynosi potencjalne zyski. Szklarska Poręba to miejsce, które stale przyciąga turystów i inwestorów, oferując niezapomniane doświadczenia i perspektywy rozwoju.