Złoty Horyzont: Oaza komfortu i wypoczynku

 Złoty Horyzont II to kompleks apartamentowy składający się z 94 wyjątkowych lokali o powierzchniach od 21 m2 do 43 m2. Apartamenty są oferowane wykończone pod klucz, co oznacza, że inwestorzy mogą natychmiast cieszyć się gotowym do użytku lokalem. Dużym atutem Złotego Horyzontu jest możliwość zwrotu aż 23% VAT.

Kompleks Złoty Horyzont oferuje przepiękne widokowe tarasy, dając możliwość właścicielom i gościom cieszyć się zapierającymi dech w piersiach widokami na okoliczne Karkonosze.

Warto również podkreślić, że w ramach inwestycji dostępna jest strefa SPA, zewnętrzny basen, grota solna oraz restauracja. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nie tylko relaksu, ale także aktywności fizycznej i rozrywki.

Dla inwestorów, którzy chcieliby łączyć zarabianie z własnym wypoczynkiem, Złoty Horyzont oferuje opcję korzystania z pobytów właścicielskich. To nie tylko inwestycja, ale także możliwość stworzenia sobie przystani w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski.

Belle View: Luksus i funkcjonalność w jednym miejscu

Belle View to kolejna atrakcyjna propozycja dla inwestorów poszukujących nieruchomości w Szklarskiej Porębie. Ten kompleks apartamentowy składa się z 113 lokali o metrażach od 23 m2 do 90 m2. Tak szeroki wybór pozwala dostosować nieruchomość do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Strefa Wellness w Belle View, obejmująca sauny oraz jacuzzi, stanowi doskonałą okazję do relaksu i regeneracji po dniu spędzonym na szlakach górskich. Warto także podkreślić, że kompleks posiada podziemny garaż.

Opcja wykończenia pod klucz daje inwestorom możliwość natychmiastowego korzystania z zakupionej nieruchomości, eliminując potrzebę długotrwałych prac remontowych. Klienci zainteresowani zakupem w pełni wykończonego i wyposażonego apartamentu w inwestycji w ostatnich dniach otrzymali propozycje opcji wykończenia z wyposażeniem w dwóch wariantach kolorystycznych: eleganckim granatowym i wyjątkowym oliwkowym.

Ponadto, Belle View oferuje różnorodne udogodnienia, takie jak komórki lokatorskie, miejsce do przechowywania rowerów, narciarnię oraz play room dla najmłodszych.

Postępy prac budowlanych

Inwestycje “Złoty Horyzont” i “Belle View” w Szklarskiej Porębie rozwijają się dynamicznie, a postępy prac budowlanych są coraz bardziej widoczne. W “Złotym Horyzoncie”  w budynku B z końcem sierpnia zostały zakończone prace w zakresie stanu surowego zamkniętego.

W “Belle View” zostały natomiast zakończone prace w zakresie wykonania instalacji oraz położenia tynków.

Zakończenie prac budowlanych w obu inwestycjach planowane jest na IV Q 2023 r.

Inwestycja w Przyszłość

Obie inwestycje, Złoty Horyzont i Belle View, stanowią świetną okazję dla osób zainteresowanych inwestowaniem w rozwijającą się destynację turystyczną jaką jest Szklarska Poręba. Rosnąca popularność regionu oraz atrakcyjne udogodnienia oferowane przez te kompleksy apartamentowe, takie jak strefy SPA, baseny, czy restauracje, sprawiają, że są one nie tylko atrakcyjnymi inwestycjami, ale także miejscami idealnymi do własnego wypoczynku.

 

Widok na Karkonosze, który można cieszyć się z okien tych nieruchomości, dodaje im dodatkowego uroku, przyciągając miłośników górskich widoków. Dlatego też, decydując się na inwestycję w Złoty Horyzont lub Belle View, inwestorzy nie tylko zyskują możliwość korzystania z luksusowych apartamentów, ale także uczestniczą w dynamicznym rozwoju tej malowniczej miejscowości.