Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Apartamenty na Wyspie Sobieszewskiej – odbiory ruszają!

Kategorie: AktualnościMorzeData publikacji: 17.11.2022

Budowa inwestycji apartamentowych Baltic Line oraz Baltic Porto na Wyspie Sobieszewskiej dobiega końca. Już na przełomie roku planowane jest rozpoczęcie przekazywania lokali w ręce właścicieli. W obu inwestycjach dużą wagę przyłożono do zaprojektowania funkcjonalnych przestrzeni o atrakcyjnych powierzchniach.

Budowa inwestycji apartamentowych Baltic Line oraz Baltic Porto na Wyspie Sobieszewskiej dobiega końca. Już na przełomie roku planowane jest rozpoczęcie przekazywania lokali w ręce właścicieli. W obu inwestycjach dużą wagę przyłożono do zaprojektowania funkcjonalnych przestrzeni o atrakcyjnych powierzchniach. Nie zapomniano także o strefach rekreacyjnych czy zielonych przestrzeniach, które z pewnością umilą pobyty przyszłym gościom. Tak zaprojektowane inwestycje, to przepis na miejsca pozwalające wypocząć, ale również generowanie zysków z najmu krótkoterminowego. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami z terenów budowy.

Baltic Line

Aktualnie, realizowany jest już VIII, ostatni etap budowy. W budynkach B2 i B3  trwa montaż kotłowni oraz wykończenie części wspólnych w tym montaż balustrad. Na terenie inwestycji realizowane są ostatnie prace aranżacyjne przestrzeni zielonej: wykonanie nawierzchni chodników, utworzenie ogrodów deszczowych i nasadzeń wraz z obsianiem trawą, montaż szlabanu oraz mała architektura. Po zakończeniu wszystkich prac, które planowane jest do 20.12.22 zostanie uzyskane Pozwolenie na użytkowanie, a apartamenty będą przekazywane w ręce właścicieli na przełomie roku.

Baltic Porto

To już ostatni etap budowy apartamentowca Baltic Porto! Wewnątrz budynku trwa montaż stolarki drzwiowej mieszkaniowej i części wspólnych oraz wykończenie klatek schodowych. Na terenie inwestycji odbywa się zagospodarowywanie terenu: wykonanie ogrodów deszczowych oraz zielonych nasadzeń wraz z obsianiem trawą oraz małą architekturą. Termin zakończenia wszystkich prac przewiduje się na 24.11.2022 wraz z uzyskaniem Pozwolenia na użytkowanie. Jeszcze w grudniu 2022 r. apartamenty zostaną oddane w ręce Właścicieli.

Sprzedaż apartamentów trwa

Wciąż można zakupić apartamenty w inwestycjach Baltic Line oraz Baltic Porto. W inwestycjach znajdziemy lokale 1- i 2-pokojowe, które można odebrać w pełni wykończone i wyposażone. Właściciele mają również możliwość powierzenia swojej nieruchomości w ręce profesjonalnego operatora, który będzie odpowiedzialny za profesjonalną obsługę gościa i marketing.

Partnerem sprzedaży inwestycji Baltic Line i Baltic Porto jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Sprawdź jak powstaje inwestycja w Zakopanem – Cyrhla Villas

Następny artykuł

Warszawski Salon Jachtowy Boat Show – fotorelacja wystawcy Marshall Real Estate

Zobacz również