Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Apartamenty Pratum Mikołajki – aktualności z placu budowy

Kategorie: AktualnościWarmia i MazuryData publikacji: 09.09.2022

Pratum to enklawa dla każdego, kto pragnie żyć w harmonii z otaczającą naturą, bez utraty wygody życia. Panoramiczne przeszklenia budynków stworzą niepowtarzalną atmosferę pozwalając na relaks w zaciszu własnego apartamentu.

Cechą charakterystyczną projektu jest bogate zaplecze wellness oraz wysoki standard wykończenia. Do budowy wykorzystywane są wyłącznie materiały najwyższej jakości. Realizowany etap inwestycji składa się z 49 apartamentów od 27 m2 do 117 m2. Budynki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby widokiem na jezioro można było cieszyć się z jak największej liczby lokali. Apartamenty będą mogły zostać wykończone i w pełni wyposażone – gotowe do zamieszkania lub najmu.

Na dachach budynków powstaną tarasy wypoczynkowe z dużą ilością zieleni i niesamowitym widokiem na jeziora Tałty i Mikołajki.

Każdy mieszkaniec Pratum otrzyma nielimitowany dostęp do strefy Wellness. Już w I etapie zaplanowano powstanie: strefy saun i jacuzzi, bawialni dla dzieci, sali kinowej, siłowni. Do dyspozycji miłośników żeglarstwa zostanie oddany pomost do cumowania łodzi i jachtów.

Dodatkowo, właściciele apartamentów będą mogli skorzystać z:

  • miejsc parkingowych w hali garażowej,
  • komórek lokatorskich,
  • stacji do ładowania samochodów elektrycznych,
  • placu zabaw dla dzieci,
  • terenu zielonego i tarasów na dachu.

Położenie nieruchomości Pratum sprawia, że do centrum Mikołajek można dotrzeć pieszo w zaledwie 8 minut.  Lokalizacja zapewnia więc łatwy dostęp do lokalnych atrakcji dla osób w każdym wieku. W najbliższej okolicy czekają spływy kajakowe, żaglówki, rowery wodne, aquaparki, baseny i kompleksy zjeżdżalni wodnych.

Położenie projektu gwarantuje także dogodne połączenie z większymi miastami – do Warszawy można dojechać już
w zaledwie 2,5 h, a od Olsztyna miasto dzieli 85 km.

Realizacja inwestycji Pratum rozpoczęto w 3Q 2021 r. Za nami już 60% prac budowlanych, których zakończenie (zgodnie z harmonogramem) planuje się na 2 Q 2023 r. W ostatnich tygodniach rozpoczęły się prace związane
z pokryciem dachu, montaż stolarski okiennej oraz elewacji wentylowanej. Wewnątrz budynków trwa montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej, C.O, instalacji gazowej oraz instalacji elektrycznej. Trwają również prace tynkarskie, utworzenie podkładów betonowych pod posadzki oraz szpachlowanie lokali mieszkalnych. Zapraszamy do zapoznania się
z aktualnymi zdjęciami z postępu prac budowlanych.

Poprzedni artykuł

Belle View Szklarska Poręba – aktualności z placu budowy

Następny artykuł

Belle View i Złoty Horyzont II – sprawdź jak postępują prace budowlane w Szklarskiej Porębie

Zobacz również