Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Baltic Line, Baltic Porto – co nowego na placu budowy?

Kategorie: AktualnościMorzeData publikacji: 25.02.2022

Baltic Line oraz Baltic Porto to nowoczesne projekty apartamentowe realizowane w najbardziej zielonej części Gdańska – na Wyspie Sobieszewskiej. Zostały zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom osób poszukujących wytchnienia w nadmorskiej dzielnicy miasta jednak z dala od zatłoczonych kurortów. Nieruchomości z całą pewnością będą stanowić atrakcyjną formę lokowania kapitału zarówno dla osób chcących czerpać zyski z najmu krótkoterminowego jak i tych poszukujących swojego drugiego domu.

Baltic Line

Baltic Line to projekt, który od samego początku zachwycił naszych Klientów. Sąsiedztwo lasu a tym samym bezpośredniego przejścia na plażę, a także nowoczesna infrastruktura żeglarska w odległości ok. 200 m od inwestycji sprawiły, że Baltic Line spełnia oczekiwania szerokiej rzeszy Klientów. Aktualnie, w sprzedaży pozostaje jeszcze 10 apartamentów o atrakcyjnych inwestycyjnie powierzchniach od 27 m2 do 35 m2.

Postępy prac:

Pierwsze prace na terenie inwestycji rozpoczęły się z początkiem listopada 2021 roku. Aktualnie, zakończono już najbardziej czasochłonny etap realizacji projektu – prace ziemne. Na utworzonych wykopach powstały ławy fundamentowe. Przewiduje się, że w ciągu najbliższych tygodni ukończona zostanie trwająca budowa ścian fundamentowych w budynkach B1 i B2 oraz zasypki wewnętrzne, a tym samym prace budowlane wkroczą w II etap realizacji projektu.

Baltic Porto

Projekt Baltic Porto powstał z myślą o stworzeniu nadmorskiej enklawy ciszy i spokoju gdzie tereny zielone odegrają kluczową rolę. Poza naturalnie występującą na tym obszarze roślinnością, teren wypełnią krzewy oraz kwiaty przez co zamieni się on w mini park przyjazny dzieciom i dorosłym. Obiekt zyska również atrakcyjne pod kątem najmu części rekreacyjne: strefę saun oraz rowerownię. Sprzedaż apartamentów trwa – 1- i 2-pokojowych.

Postępy prac:

Prace budowlane, które rozpoczęły się na terenie inwestycji w październiku ubiegłego roku, przebiegają zgodnie z zakładanym harmonogramem. Wkroczyły one właśnie w III etap zaawansowania, którego ukończenie planowane jest na II połowę marca. W tym etapie, poza widocznymi już ścianami na poziomie +2 powstanie również strop na tej samej kondygnacji. Po zakończeniu III etapu, prace budowlane osiągną 35% zaawansowania realizacji projektu.

Strategicznym partnerem sprzedaży inwestycji Baltic Line i Baltic Porto jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Trwa sprzedaż II etapu inwestycji w Północnej części Mazur! Zdjęcia + relacja z placu budowy

Następny artykuł

Apartamenty Pratum – projekt w Mikołajkach, który trzeba znać! Aktualności z budowy + zdjęcia

Zobacz również