Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Baltic Porto – nadmorska inwestycja pełna zieleni

Kategorie: AktualnościMorzeData publikacji: 08.07.2021

Otoczenie terenów zielonych zawsze odgrywało istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu człowieka. Życie w ciągłym pędzie, w środku betonowych miast tylko nasiliło potrzebę obcowania z przyrodą i pozwoliło docenić jej rolę wokół nas. Zieleń działa kojąco, zapewnia relaks i dostęp do czystego powietrza.

Nie jest więc zaskoczeniem, że Klienci poszukujący wymarzonej nieruchomości doceniają obiekty zlokalizowane w otoczeniu przyrody przy jednoczesnym zapewnieniu szybkiego dostępu do miejskiej infrastruktury. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej świadomych nabywców, deweloperzy już na wczesnym etapie planowania inwestycji kładą nacisk na tereny zielone oraz aspekty ekologiczne projektu.

Roślinność wokół inwestycji niesie za sobą coś więcej niż tylko oczywiste walory estetyczne. Stanowi rodzaj naturalnej klimatyzacji zapewniając chłód w upalne dni, pełni rolę ochronną w przypadku silnego wiatru, śniegu czy nadmiernego hałasu. Rośliny to również naturalne „zbieracze” pyłów oczyszczające powietrze. Utworzone wokół nieruchomości strefy zielone są również miejscem spotkań oraz źródłem aktywnego wypoczynku niezależnie od grupy wiekowej.

Najnowsza propozycja apartamentów „Baltic Porto” z oferty Marshall RE powstała z myślą o stworzeniu nadmorskiej enklawy ciszy i spokoju gdzie tereny zielone odegrają kluczową rolę. Zadbano, by roślinność już naturalnie występująca na terenie powstającej inwestycji została zachowana w jak największym stopniu. Dodatkowo, teren wypełnią zielone drzewka, krzewy oraz kwiaty w kolorze żółci, fuksji i bieli. Obszar zostanie również wzbogacony o oczka wodne. Teren zamieni się więc w mini park, który z pewnością zyska sympatyków w postaci mieszkańców i przybywających gości.

Funkcjonalna przestrzeń z widokiem na zieleń

  • doskonale zaprojektowane powierzchnie 1-, 2-, 3-pokojowych lokali,
  • apartamenty z aneksami kuchennymi oraz balkonami i ogródkami,
  • atrakcyjne pod kątem najmu części rekreacyjne: strefa saunrowerownia,
  • położenie kilkanaście minut od centrum Gdańska, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody,
  • możliwość wykończenia lokalu pod klucz (meble, sprzęt AGD) i powierzenia apartamentu w zarządzanie profesjonalnemu operatorowi,
  • 23% VAT z możliwością zwrotu,
  • płatności w transzach,
  • ukończenie prac IV Q 2022,
  • cena od 306 910 zł netto.

Inwestycja deweloperska w ekologicznej części Gdańska – Wyspa Sobieszewska

  • “Bursztynowe plaże”

Na Wyspie Sobieszewskiej odnajdziemy 11-kilometrowy pas szerokich, niezatłoczonych plaż. Przyznany im status „Błękitnej Flagi” wyróżnia najczystszepro-ekologiczne i najbezpieczniejsze kąpieliska na świecie. W dodatku, na plażach Wyspy bardzo często można znaleźć bursztyny!

 

Poprzedni artykuł

Apartamenty w Węgorzewie – prace budowlane przekroczyły półmetek

Następny artykuł

Zwierzyniecka Residence – Zakopane. Postępy prac budowlanych

Zobacz również