Elegancja i komfort w jednym miejscu

Grano Marina Hotel, znany także jako GRANO HOTEL SOLMARINA, jest symbolem połączenia elegancji i wyrafinowanego designu z komfortowymi rozwiązaniami i usługami najwyższej klasy. Każdy detal tego miejsca został starannie przemyślany, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę, w której goście poczują się jak w prawdziwym raju.

Udogodnienia dla gości

Ten luksusowy hotel oferuje swoim gościom szeroki zakres udogodnień, które sprawią, że ich pobyt będzie nie tylko wyjątkowy, ale również niezapomniany. Wśród nich znajdują się:

  • Luksusowe pokoje i apartamenty: Każdy pokój i apartament w hotelu oferuje zapierające dech w piersiach widoki na malowniczą marinę lub przepiękną okolicę. Wygodne łóżka, elegancka aranżacja wnętrz i wysokiej jakości wyposażenie gwarantują komfortowy wypoczynek.

  • Restauracja z oranżerią: Oferta oparta na wykwintnych daniach z autorskiego menu. Również została stworzona przestrzeń, w której goście mogą cieszyć się nie tylko smakiem potraw, ale także pięknym otoczeniem.

  • Centrum SPA & Wellness: Dla tych, którzy pragną relaksu i odprężenia, strefa SPA & Wellness w hotelu to idealne miejsce. Basen wewnętrzny, różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne i masaże sprawią, że każdy gość poczuje się wyjątkowo.

  • Sale konferencyjno-biznesowe: Grano Marina Hotel to nie tylko miejsce wypoczynku, ale także doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych. Sale konferencyjne oraz ergonomiczna przestrzeń eventowa zapewniają odpowiednie warunki dla efektywnej pracy i inspirujących wydarzeń.

  • Atrakcje wodne: Otaczające hotel malownicze scenerie stanowią idealne tło dla atrakcji wodnych, takich jak rejsy widokowe. Goście mogą podziwiać urok marin i okolicznych widoków, czerpiąc przyjemność z każdego momentu.

Sol Marina: podróż poza granice luksusu

Grano Marina Hotel stanowi integralną część konceptu Sol Marina. Ten ekskluzywny projekt, w ramach którego znajduje się prywatna marina jachtowa oraz kapitanat, oferuje unikalną mieszankę luksusu i możliwości spędzania czasu.

Kupując apartament w Sol Marina, nabywcy uzyskują dostęp do licznych udogodnień hotelu, co w pełni podkreśla harmonijne połączenie tych dwóch elementów.

Projekt Sol Marina powstaje w trzech etapach. Trzeci etap, którego sprzedaż właśnie została rozpoczęta, obejmuje 139 luksusowych apartamentów, rozmieszczonych w 16 budynkach wokół urokliwej mariny jachtowej. Ponadto, istnieje możliwość nabycia prywatnego miejsca do cumowania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem do kontaktu i odkrycia, jak Grano Marina Hotel oraz kompleks Sol Marina mogą stać się nowym miejscem wymarzonego wypoczynku i życia pełnego komfortu.