Prace budowlane na terenie inwestycji rozpoczęły się zgodnie z harmonogramem tj. w maju  br. roku. Po dopełnieniu niezbędnych formalności i uzyskaniu Pozwolenia na budowę, dokonano wycinki drzew i wymiany gruntu na terenie obiektu. W lipcu, projekt wszedł w III etap realizacji, zgodnie z którym zostały wykonane roboty ziemne i fundamenty. Zdjęcia z placu budowy przedstawiają powstałe płyty fundamentowe oraz ściany hali garażowej.

Budowa nabiera tempa

Do budowy apartamentowca zostanie zastosowana nowa technologia, która pozwoli na trwałe, wygodniejsze i przy tym znacznie szybsze powstanie obiektu. Wybierając prefabrykaty stajemy się niezależni od warunków pogodowych co oznacza krótszy czas pracy ludzi oraz sprzętów przekładając się w naturalny sposób na krótszy okres realizacji inwestycji. W związku z tym, prawdopodobne jest, że prace budowlane zostaną zakończone przed zakładanym pierwotnie terminem przełomu 3Q/4Q 2021.

Półmetek sprzedaży

Marshall RE jest głównym partnerem sprzedaży apartamentów Lake Park Residence w Mikołajkach. Projekt został wprowadzony do oferty  z początkiem lipca i okazał się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. W tym czasie zostało sprzedanych już 50% apartamentów, a największym zainteresowaniem cieszyły się te o największej powierzchni 68m2 – 77m2. W ofercie pozostało więc już tyko 19 mieszkań o zróżnicowanym metrażu zaczynającym się już od 33 m2.

„Lake Park Residence” to inwestycja typu „second home” w ofercie Marshall Real Estate. Malownicze krajobrazy, bliskość natury oraz możliwość zacumowania własnej łodzi w pobliskich marinach przyciągają osoby, które marzą o posiadaniu apartamentu nad jeziorem z dala od betonowych miast. Pierwsi z nich, zamieszkają w obiekcie już w przyszłym roku. Sprawdziliśmy więc jak idą prace…