Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Mazurska propozycja apartamentów typu second home w ofercie Marshall RE

Kategorie: AktualnościWarmia i MazuryData publikacji: 10.08.2021

Koncepcja posiadania drugiego domu nie jest w Polsce niczym nowym. Przez lata spędzaliśmy czas w domkach letniskowych, które dawały możliwość wytchnienia oraz zapewniały kontakt z naturą. Za sprawą bogacenia się społeczeństwa i chęci lokowania nadwyżek finansowych w nieruchomościach, moda na taki rodzaj wypoczynku wraca, ale często już w nieco zmienionej formie.

Coraz więcej osób inwestuje w nieruchomości premium, które pozwalają cieszyć się bliskością przyrody i pięknymi widokami, nie wymuszając rezygnacji z designerskich wnętrz i komfortu wypoczynku. Bliskość jezior, gór czy morza przyciąga inwestorów…

Dlaczego nieruchomość typu second home to dobry pomysł?

 

  • Zyskujemy niezależność

O każdej porze roku możemy poczuć się jak na wakacjach, a zaplanowanie wyjazdu staje się dużo łatwiejsze. To urlop bez konieczności wcześniejszej rezerwacji noclegu czy troski o standard wybranego hotelu. Własna, nowoczesna nieruchomość często charakteryzuje się dużą przestrzenią, panoramicznymi oknami, aneksem kuchennym czy przestronnym tarasem z widokiem na zieleń. Second home gwarantuje odpoczynek od miejskiego zgiełku oraz pobyt w miejscu, w którym z całą pewnością będziemy czuć się dobrze.

  • Odpoczywamy w miejscach atrakcyjnych turystyczne

Zakupując nieruchomość typu second home, nabywcy kierują się nie tylko własnymi preferencjami, ale również potencjalnych najemców.  Często więc wybór pada na obiekt znajdujący się w pobliżu miejsc atrakcyjnych turystycznie lub takich, w których dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej nie jest utrudniony. Zwracają uwagę chociażby na takie aspekty w otoczeniu jak np.: marina portowa, plaża miejska, stok narciarki, szlaki górskie czy SPA przy jednoczesnym zapewnieniu prywatności i odosobnienia.

  • Aspekt inwestycyjny

Nieruchomości od lat uchodzą za jedną z korzystniejszych form lokowania nadwyżek finansowych. Ostatnimi czasy apartamenty typu second home stały się nie tylko przejawem prestiżu czy wygody, ale również dają możliwość generowania dodatkowego przychodu. Piękne przestrzenie, malownicze otoczenie czy okoliczne atrakcje mogą jedynie podnieść wartość nieruchomości, która pod nieobecność właścicieli może być wynajmowana. Profesjonalny operator kompleksowo zadba o marketing, zarządzanie czy utrzymanie czystości w naszym lokalu.

Mazurskie apartamenty typu second home w ofercie Marshall Real Estate

Propozycję apartamentu typu second home w ofercie Marshall Real Estate stanowi inwestycja Zamkowa Park położona w północnej części Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w Węgorzewie. To pozycja dla osób ceniących wysoki komfort wypoczynku w połączeniu z otoczeniem natury i infrastruktury żeglarskiej.

Apartamenty znajdujące się przy ul. 3 Maja dzieli zaledwie 200 m od mariny jachtowej – Portu Keja i 1500 m od plaży miejskiej. Dodatkowo, samemu wypoczynkowi sprzyja widok z okien czy tarasów bezpośrednio na otaczającą wodę, zabytkowy zamek i zielony skwer.

Aktualnie realizowany jest I etap kompleksu, którego ukończenie zaplanowano już na IV Q 2021 r.
Znajdziemy w nim:

  • 14 przestronnych 3- i 4-pokojowych apartamentów,
  • tarasy nawet do 70 m2,
  • miejsca postojowe w hali garażowej,
  • duże przeszklenia, nowoczesny design.

Dodatkowo:

  • inwestycja oparta o Ustawę deweloperską – 8% VAT,
  • możliwość odebrania wykończonego lokalu pod klucz,
  • możliwość powierzenia apartamentu w zarządzanie profesjonalnemu operatorowi.

Wyłącznym biurem sprzedaży projektu Zamkowa Park jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Zwierzyniecka Residence – Zakopane. Postępy prac budowlanych

Następny artykuł

Sol Marina II – prestiżowy projekt w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska

Zobacz również