Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Sol Marina II – prestiżowy projekt w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska

Kategorie: AktualnościMorzeData publikacji: 26.08.2021

Wyspa Sobieszewska przez lata znana była mieszkańcom Trójmiasta jako enklawa ciszy i spokoju. Miejsce pozwalało odpocząć od gwaru aglomeracji i obleganych plaż Jelitkowa czy Sopotu. Za sprawą inwestycji w lokalną infrastrukturę oraz realizowanych projektów deweloperskich obszar ten zyskuje jednak coraz większy rozgłos. Wyspa staje się atrakcyjnym punktem na mapie Gdańska zarówno dla Inwestorów jak i osób pragnących wypocząć nad polskim morzem.

Wyspa Sobieszewska będąca nadmorską dzielnicą Gdańska to znany punkt na mapie Polski – właśnie tutaj Wisła uchodzi do Bałtyku.Na obszarze znajdującym się niecałe 15 min. jazdy samochodem na wschód od centrum miasta, możemy znaleźć czyste, niezatłoczone plażeniezmienioną naturę oraz klimat sprzyjający wypoczynkowi. Odwiedzających Wyspę zachwycą z pewnością szerokie plaże pełne bursztynów,  malownicze wydmy, a miłośników zieleni urzekną sosnowe lasy oraz rezerwaty przyrody obfitujące w unikatowe gatunki ptaków.

Dzięki statusowi wyspy ekologicznej nie znajdziemy tutaj dużych ośrodków wypoczynkowych czy hoteli. Miejscowy Plan Zagospodarowania Terenu uniemożliwia również tworzenie wysokich budynków, typowych dla dużych miast. To miejsce stworzone do odpoczynku pośród zieleni, wód i marin jachtowych.  Z każdym rokiem tereny Wyspy Sobieszewskiej wzbogacają się o nowe miejsca noclegowe.

Już dziś, poza pensjonatami i domkami letniskowymi, spotykamy nowoczesne projekty oferujące rozbudowaną infrastrukturę rekreacyjną, które przyczyniają się do podniesienia atrakcyjności turystycznej obszaru. Latem br. oddany do użytkowania został I etap inwestycji Sol Marina powstający tuż przy Martwej Wiśle.  To niezwykły kompleks apartamentowców z luksusową mariną jachtowąSol Marina to oferta stworzona dla tych, którzy  na rynku mieszkaniowym, szukają perełek, łącząc dwa światy – świat żagli ze światem nieruchomości premium.

Inwestycja Sol Marina Gdańsk realizowana jest w trzech etapach. Obecnie powstający II etap obejmie:

  • 15 kameralnych, max. 3-kondygnacyjnych budynków a w nich 127 apartamentów,
  • parkingów naziemnych,
  • prywatnej mariny mogącej pomieścić 48 jachtów lub łodzi motorowych,
  • w pełni wyposażonego nabrzeża.

Równocześnie powstawać będzie:

  • 130 jednostek hotelowych,
  • rozbudowana strefa wellness z basenem wew., gabinety SPA, strefa saun i jacuzzi, siłownia oraz restauracje.

Każdy z apartamentów może zostać wykończony i wyposażony w wysokim standardzie, a także powierzony
w zarządzanie
 profesjonalnemu operatorowi.

Projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Inwestorów.Tłumnie przybywający na Sol Marinę, mogą podziwiać prace wykonane w zakresie realizacji I etapu budowy, które dają pogląd na dalsze etapy projektu. Możliwość zobaczenia części zrealizowanej inwestycji bez wątpienia przeskłada się na sprzedaż apartamentów:
tylko w ciągu 2 tyg. od rozpoczęcia sprzedaży II etapu swoich właścicieli znalazło ponad 30% lokali.

Poprzedni artykuł

Mazurska propozycja apartamentów typu second home w ofercie Marshall RE

Następny artykuł

Zainwestuj w zimowej stolicy Polski – w sprzedaży ostatnie lokale!

Zobacz również