Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Zainwestuj w zimowej stolicy Polski – w sprzedaży ostatnie lokale!

Kategorie: AktualnościGóryData publikacji: 14.09.2021

Projekt apartamentów Zwierzyniecka Residence powstający tuż przy skoczni Wielka Krokiew w Zakopanem od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Inwestorów. Centralne położenie względem największych atrakcji miasta, nowoczesna architektura nawiązująca do tradycyjnego podhalańskiego stylu i ekologiczne rozwiązania trafiły w gusta Klientów, którzy już na wczesnych etapach projektu dostrzegli jego inwestycyjny potencjał.

Z każdym dniem budowa nabiera tempa, a na swoich właścicieli czekają już ostatnie apartamenty.

Co nowego na placu budowy?

Firma Strabag będąca Generalnym Wykonawcą projektu Zwierzyniecka Residence nawet na chwilę nie zwolniła tempa prac w okresie wakacyjnym. Tym samym, dzisiaj możemy obserwować znaczące postępy w realizacji projektu. Po wyburzeniu dotychczas istniejącego obiektu i oczyszczeniu terenu możliwe było utworzenie fundamentów hali garażowej zaplanowanej pod budynkiem „A” oraz pierwszej kondygnacji mieszkalnej w budynku „B”. Prace realizowane są zgodnie z zakładanym harmonogramem, a ich ukończenie przewiduje się na IV Q 2022 roku.

Kompleks Zwierzyniecka Residence utworzą 2 budynki obejmujące 23 luksusowe apartamenty oraz strefę rekreacyjną. Przyszli goście z pewnością chętnie skorzystają z zaplanowanej zewnętrznej strefy SPA przeznaczonej do zażywania kąpieli zarówno w okresie letnim, jak i zimowym oraz sali multimedialnej. Projektując obiekt o niskiej zabudowie nie zapomniano również o udogodnieniach takich jak windy czy garaże podziemne.

Zostań właścicielem apartamentu w zimowej stolicy Polski!

W sprzedaży pozostają już ostatnie 3 apartamenty o powierzchniach atrakcyjnych inwestycyjnie. Każdy z nich to propozycja przestrzeni z oddzielną częścią sypialnianą, która pozwoli na w pełni komfortowy wypoczynek również
w większym gronie
. Dodatkowo, atrakcyjne rozwiązanie stanowią także aneksy kuchenne oraz ogródki balkony przynależne do apartamentów. Klient nadal otrzymuje możliwość wyboru lokalu między apartamentem umiejscowionym na parterze budynku z przynależnym ogródkiem lub tym na wyższej kondygnacji z dwoma balkonami. Dostępne lokale zwrócone są ku Wielkiej Krokwi.

Wyłącznym biurem sprzedaży projektu Zwierzyniecka Residence jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Sol Marina II – prestiżowy projekt w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska

Następny artykuł

Lake Park Residence- alternatywa dla istniejącej bazy noclegowej w Mikołajkach

Zobacz również