Budowa projektu Pratum w malowniczych Mikołajkach jest już w ostatniej fazie, a inwestycja zapowiada się jako prawdziwa perełka na mazurskim rynku nieruchomości.

Pratum: Idealny projekt dla pasjonatów żeglarstwa

Pratum oferuje apartamenty z przepięknym widokiem na jezioro, spełniając marzenia o luksusowym życiu nad wodą.

Pierwszy etap inwestycji obejmuje 49 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 27 m2 do 117 m2. Dzięki szerokiej gamie lokali, klienci mają możliwość wyboru mieszkania idealnie dopasowanego do swoich potrzeb i preferencji.

Wizją twórców Pratum jest stworzenie kompleksu, który oferuje nie tylko mieszkania na wysokim poziomie, ale także luksusowe udogodnienia, które umożliwiają pełną satysfakcję z korzystanie z piękna Mazur.

Komfort na każdym kroku dla mieszkańców i gości

Jednym z głównych elementów inwestycji jest nowoczesny pomost usytuowany nad Jeziorem Tałty. Będzie on składał się z miejsc do cumowania jachtów, obszaru relaksu oraz punktu gastronomicznego. To idealne miejsce dla właścicieli apartamentów oraz ich gości, którzy pragną cieszyć się mazurskim klimatem i rozkoszować pobytem nad jeziorem.

Poza pomostem, inwestycja Pratum w Mikołajkach oferuje szeroki zakres udogodnień wewnątrz budynków powstających w ramach I etapu. W ramach kompleksu powstanie strefa Sport & Wellness skałdająca się z m.in.:

  • jacuzzi,
  • sauny,
  • siłowni,
  • sali kinowej.

Dla rodzin z dziećmi dostępna będzie bawialnia, która zagwarantuje najmłodszym wspaniałą zabawę i rozrywkę. Zielone tarasy na dachu stanowić będą za to doskonałe miejsce do rekreacji i odpoczynku na świeżym powietrzu.

Postępy prac budowlanych

Budowa projektu dobiega końca. Obecny stan jej zaawansowania to 95%. Już zakończono prace związane z montażem stolarki okiennej PCV oraz akcesoriów okiennych. Również malowanie korytarzy i klatek schodowych zostało zakończone w terminie.

Na klatkach schodowych zainstalowano posadzki gresowe. Montaż urządzeń i osprzętu części wspólnych dla instalacji elektrycznych i teletechnicznych został zakończony do ustalonej daty.

W zakresie infrastruktury drogowej i parkingowej, nawierzchnia drogi dojazdowej oraz chodniki zostały ukończone. Ponadto, tarasy naziemne zostały zrealizowane zgodnie z planem. Aktualnie trwają prace związane z zielenią i elementami małej architektury, które są jednym z ostatnich etapów budowy w Pratum.

Inwestycja Pratum zbliża się do ukończenia, a już w lipcu br. właściciele będą mogli cieszyć się swoimi wymarzonymi apartamentami. Biorąc pod uwagę dotychczasowy postęp, wszystko wskazuje na to, że termin oddania kluczy zostanie dotrzymany.

Pratum to nie tylko spektakularny, nowoczesny budynek, ale także całkowicie nowe doświadczenie mieszkalne, oferujące luksus, komfort i wyjątkowe udogodnienia. Już niedługo właściciele będą mogli cieszyć się pięknymi widokami, przestronnymi wnętrzami i bogactwem usług, które ten ekskluzywny kompleks ma do zaoferowania. Jego położenie w pobliżu jeziora Tałty oraz bogata oferta udogodnień sprawiają, że stanowi idealną inwestycję dla tych, którzy pragną znaleźć swoje miejsce na Mazurach, otoczone spokojem i harmonią natury.